Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: kohalikud pakuvad "Ott Tänak - The Movie" ja "Contagion", Netflixis on uus "I am not OK With This" ja Prime Video uus thriller "Hunters"


Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: kohalikud pakuvad "Ott Tänak - The Movie" ja "Contagion", Netflixis on uus "I am not OK With This" ja Prime Video uus thriller "Hunters"
“Taskunoamees” (“Swiss Army Man”, 2016)Foto: imdb.com

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazoni Prime Videot, Crunchyrolli., Apple TV+, Elisa, Telia või Go3 teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Striimiteenuste populaarsus ainult kasvab, mis tähendab, et neid platvorme tuleb pidevalt juurde ning nad kõik pakuvad suurtes kogustes meelelahutust, mille keskel on keeruline orienteeruda.

Kinoveeb aitab meie lugejaid iga nädal ja nädalavahetus erinevate soovitustega, et mida võiks vaadata. Enamasti soovitame uut kraami nii Eesti kohalikes kui suuremates rahvusvahelistes teenustes. Anname teada uued filmid, seriaalid ja muud huvitavat, mis pakkumisele tuleb.

Kindlasti soovitame kuulata Kinoveebi Jututuba, kus iga nädal arutame läbi palju uusi filme ja seriaale, mis on kindlasti abiks uute ja huvitavate filmide leidmiseks ning halbade teoste vältimiseks. Meie hetkel viimane saade on leitav siit - Kinoveebi Jututuba #50.

Alates veebruarist hakkame soovitusi jagama seitsmele erinevale platvormile, mille nimekirja koos lingiga enda soovitud platvormile leiate siit alt. Head vaatamist!

Kui oled Elisa kasutaja

1. ”Hiilgus” (”Shining”)”

Seotud lood:

Kui oled oodanud õudusfilmi ”Hiilgus” (”Shining”) järge, siis nüüd on see kohal! Filmis “Doktor Uni” jätkub Danny Torrance’i lugu 40 aastat pärast hirmuäratavat viibimist Overlooki hotellis. Film põhineb Stephen Kingi romaanil ja Dan Torrance’it kehastab Ewan McGregor. Dan pole siiani lapsena Overlookis läbielatust üle saanud ja ta on näinud rahu leidmiseks palju vaeva. Kuid seda rahu ei jätku kauaks - ta kohtab vaprat teismelist Abrat, kel on võimas üleloomulik võime, mida kutsutakse hiilguseks. Abra tunnetab, et Danil on temaga sama võime, ning otsib ta üles, lootes ühiselt võidelda armutu Rose the Hati ja tema järgijate, The True Knotiga, kes kasutavad surematuse saavutamiseks süütute hiilgust.

Treiler

2. ”Ott Tänak – the Movie”

Elisa videolaenutusest leiab nüüd ka ”Ott Tänak – the Movie” filmi! Paralleelselt võidusõidu tõusude ja mõõnadega rullub lahti inimlik lugu, kuidas põikpäine Saaremaa poiss murdis end kõige kiuste maailma tippu. Tema teekond maailma üheks kiiremaks rallipiloodiks on olnud kui sõit ameerika mägedel. Oti seiklusrikka elu ja karjääri tagamaid avavad talle erinevatel aegadel lähedal olnud inimesed ja loomulikult ka Ott ise. Kinnise iseloomu poolest tuntud tippsportlane on filmis ootamatult otsekohene rääkides nii oma elu kõrghetkedest kui madalseisudest.

Treiler

3. ”Lumepoiss”

Koolivaheaja lõpuks kulub vaatamiseks ära üks vahva ja seiklusrikas animafilm, nagu seda on ”Lumepoiss”. Kui teismeline tüdruk Yi kohtab oma kortermaja katusel noort jetipoissi, otsustavad Yi ja tema vallatud sõbrad Jin ja Peng panna suurele vahvale karvikule nimeks Everest. Peagi saavad sõbrad teada, et Everest on suures hädas. Lapsed otsustavad ette võtta hulljulge salajase päästemissiooni, et lumepoiss tagasi koju oma pere juurde toimetada. Algab rännak üle maa ja mere, kuid Everesti on juba märgatud ning uljaste reisisellide jälgi hakkavad ajama kalk rahajõmm-jetikütt Burnish ning zooloog doktor Zara.

Treiler

4. ”Teadmata kadunud”

Elisa Huubist leiab seriaali ”Teadmata kadunud” esimese hooaja. Nüüdseks on sari juba klassikaks saanud ning on sobiv aeg see taaskord üle vaadata või siis täiesti esimest korda selle kummalise saare ja saare uute asukatega tutvuda. Lennuõnnestuse üle elanud inimesed peavad hakkama tegema koostööd, et pealtnäha inimtühjal saarel ellu jääda.

Treiler