Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: Kolmas John Wicki film ja "Bojack Horsemani" uus hooaeg


Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: Kolmas John Wicki film ja "Bojack Horsemani" uus hooaeg
"BoJack Horseman" - uus hooaeg praegu Netflixis. Foto: Imdb

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazon Prime Videot, Elisa, Telia või TVPlay Premium teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Kui oled Elisa kasutaja


1. “Ämblikmees: Kodust kaugel”

Uues põnevas superkangelaste filmis “Ämblikmees: Kodust kaugel” peab Ämblikmees pärast filmis “Tasujad: Lõppmäng” toimunud sündmusi võitlema ohtudega maailmas, mis on igaveseks muutunud. Peter Parker jätab tuttavad New Yorgi tänavad ning suundub lõõgastavale puhkusele Euroopasse. Ootamatult osutub puhkus hoopiski tema elu suurimaks väljakutseks ja vägevaks seikluseks. Peagi tõmbab mees taaskord selga Ämblikmehe kostüümi ning koos Nick Fury'ga suundutakse pöörasele missioonile. Teiste superkangelaste kõrval tuleb nüüd meestel päästa maailm kurjade jõudude käest, mis laastavad kogu kontinenti.Filmi leiad Elisa Elamuse veideolaenutusest.

2. "John Wick 3: Parabellum"

John Wick’i uus film on jõudnud Elisa Elamuse videolaenutusse! Adrenaliinist pulbitseva märulisarja kolmandas filmis pakutakse supermõrtsuka John Wicki (Keanu Reeves) eest 14 miljonit dollarit ning teda asub jahtima terve pearahaküttide armee. John Wick võib ju olla pärast liikme tapmist salajasest salamõrvarite ühingust välja heidetud, kuid maailma armutuimad palgamõrtsukad on tal ikka kannul.

3. ”Õnn tuleb magades”

Elisa videolaenutuses on täienenud ka kodumaiste filmide kaust. Uueks tulijaks on ”Õnn tuleb magades”. Viimaseid aastaid noor, aga üksildane Viivi avastab ühel kenal hommikul enda kõrvalt voodist tundmatu mehe. Paanikas naine püüab oma peas taastada eelmise päeva sündmusi. Selgub, et seljataga on elu halvemaid päevi: valutav õlg, tööle hilinemine, arsti diagnoos, korralik tüli apteegijuhatajast tšikiga, keda ta silmaotsas ei salli, ja kõige selle tagajärjel õhtu lõpp kõrtsis, kus ta mõistab, et võid olla nii korralik ja tubli, kui tahad, aga õnne peab ka olema… Mees, kelle Viivi linade vahelt leiab, on viiekümnele lähenev Andres, lahke loomuga kutseline äparduja, inimene, kes ei suuda öelda "ei". Ühel õhtul satub ta oma kodukõrtsis tantsima kena võõra naisega... Peaosi mängivad Katariina Unt ja Ivo Uukkivi. Teistes osades Tiit Sukk, Ita Ever, Katrin Pärn, Mari-Liis Lill, Veiko Täär, Hannes Kaljujärv, Tiit Palu, Tõnu Oja jt.

4. "Ott Tänak – The Movie”

Elisa Elamuses ületas just finišijoone ka maailma kiireim eestlane! "Ott Tänak – The Movie” nüüd Elisa Huubis! Vaatajale avaneb harukordne võimalus elada maailma eri paigus kaasa Oti püüdlustele võita WRC-sarja ihaldatud maailmameistritiitel ja olla tunnistajaks kriitilistele hetkedele. Kinolinale tuuakse ilustamata reaalsus närvesöövate võistluste telgitagustest ning näidatakse seda, mis muidu avalikkusele kättesaamatuks jääb. Kinnise iseloomu poolest tuntud tippsportlane on filmis ootamatult otsekohene rääkides nii oma elu kõrghetkedest kui madalseisudest. Lisaks on Huubis koos filmiga võimalik vaadata ka mõnda filmist välja jäänud stseeni!