Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: komöödiaseriaal "Mythic Quest: Raven's Banquet" videomängu loomisest, 4 Oscarit võitnud "Parasiit" ja "Terminaator: sünge saatus"...


Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: komöödiaseriaal "Mythic Quest: Raven's Banquet" videomängu loomisest, 4 Oscarit võitnud "Parasiit" ja "Terminaator: sünge saatus"...
"Terminaator: sünge saatus"Allikas: Forum Cinemas

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazoni Prime Videot, Crunchyrolli., Apple TV+, Elisa, Telia või Go3 teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Striimiteenuste populaarsus ainult kasvab, mis tähendab, et neid platvorme tuleb pidevalt juurde ning nad kõik pakuvad suurtes kogustes meelelahutust, mille keskel on keeruline orienteeruda.

Kinoveeb aitab meie lugejaid iga nädal ja nädalavahetus erinevate soovitustega, et mida võiks vaadata. Enamasti soovitame uut kraami nii Eesti kohalikes kui suuremates rahvusvahelistes teenustes. Anname teada uued filmid, seriaalid ja muud huvitavat, mis pakkumisele tuleb.

Kindlasti soovitame kuulata Kinoveebi Jututuba, kus iga nädal arutame läbi palju uusi filme ja seriaale, mis on kindlasti abiks uute ja huvitavate filmide leidmiseks ning halbade teoste vältimiseks. Meie hetkel viimane saade on leitav siit - Kinoveebi Jututuba #47.

Alates veebruarist hakkame soovitusi jagama seitsmele erinevale platvormile.

Kui oled Elisa kasutaja


1. ”Terminaator: sünge saatus"

Hea uudis Terminaatori saaga fännidele! Elisa Elamuse videolaenutusest leiab nüüd saaga uusima filmi ”Terminaator: sünge saatus”! Pea kaks aastakümmet peale «Terminaator 2: Kohtupäev» sündmusi on Terminaator tagasi. Sarah Connoril tuleb noore Dani Ramose ja tema sõprade päästmiseks vastu astuda lähitulevikust saabunud tapjarobotile. Robotil on vaid üks eesmärk – tappa isik, kellest kujuneb üks juhtkujusid inimeste suures sõjas masinate vastu. Osades näeme vanu tuttavaid Arnold Schwarzenegger’it ning Linda Hamiltoni.

Seotud lood:

Treiler

2. "Parasiit"

Kui sul seni veel on nägemata selle aasta Oscaritel võidutsenud ”Parasiit”, siis nüüd on küll viimane aeg see ära vaadata. Või uuesti vaadata. Neli Oscarit (s.h ka aasta parim film) võitnud Lõuna Korea filmis on omavahel põimunud komöödia, põneviku, krimi ja draama elemendid, moodustades ühe võimsa terviku. Üks suvaline kelder ühes Seouli agulis Koreas. Kimide perekonna poeg ja tütar üritavad kemmergus ülemise korruse äri wifit varastada, ema voldib kokku pitsakarpe (mis on ka pere ainus “ametlik” sissetulek), isa aga kamandab tänavalt mööduvat prussakamürki pritsivat autot nähes aknaid avama, et korterile tasuta tõrjet saada. Ühiskonna põhjakihti kuuluva, ent kokkuhoidva perekonna jaoks avaneb aga peagi elu võimalus, sest nende poeg kutsutakse inglise keele eraõpetajaks ülirikkuritest Parkide villasse. Pärast rida osavaid (ja ülimalt koomilisi) manipulatsioone on terve Kimide perekond teenindamas miljonäride perekonda, kellel pole pole õrna aimugi, et need inimesed omavahel kuidagi seotud on. Ja see on sisuliselt alles loo sissejuhatus…

Treiler

3. "Rännuhimu"

Uue filmina soovitame vaadata ka ”Rännuhimu”, kus peaosas säravad Jennifer Aniston ning Paul Rudd.
George ja Linda elavad stressirikast elu Manhattanil. Kui George madalamale ametipostile viiakse, jääb neile vaid üks valik: kolida George’i kohutava venna juurde Atlantasse. Teel Atlantasse jääb neile ette Elysium, idülliline kommuun, mis koosneb värvikatest tegelastest, kes vaatavad asjadele täiesti erineva pilguga. Kas Elysium on George’i ja Linda jaoks uus algus või tekitab maailmavaate muutmine rohkem probleeme kui kasu? Film ootab sind Elisa Elamuse videolaenutuses.

Treiler

PS! Elisa Huubis saavad kõik suured filmi- ja kinomaailma fännid kuni 24.veebruarini vaadata nii mitu korda kui süda kutsub kõiki selle aasta Oscari gala parimaid hetki: kes sai Oscari ja mille eest ta selle sai, kes ilma jäi ning ka kes tänas oma kõnes ema/isa ja mis kleiti keegi täpselt kandis. Oscari gala kokkuvõtte on eestikeelsete subtiitritega.