Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?


Troonide mäng
"Troonide mäng" - kõik hooajad on saadaval Telia HBO keskkonnas.Foto: Macall B. Polay, HBO/AP/Scanpix

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazon Prime Videot, Elisa, Telia või TVPlay Premiumi teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Kui oled Elisa kasutaja

Kõik filmid on Elisa videolaenutuses.

1. "Matti - põrgu kuulub kangelastele"

Peagi lõppeva nädala kurva uudise taustal on paslik meenutada särava multitalendi uskumatut elu. Lugu maailmakuulsast suusahüppajast, Matti Nykänenist, kes on võitnud 4 olümpiakulda ja 7 maailmameistritiitlit on saadaval Elisa videolaenutuses. Suurepärast spordikarjääri varjutab tema pidevalt killustunud eraelu, täis ebaõnnestunud abielusid, vägivalda ja inimesi, kes tuntud sportlast meelsasti oma hea elu tagamiseks ära kasutada püüavad.

2. "Seal kus käed põimuvad"

1944. aasta Saksamaa. Filmi peategelaseks on mustanahaline 15-aastane Leyna. Noor tüdruk on kogu elu elanud hirmus oma nahatooni pärast, sest tema isa on mustanahaline. Kui tüdruk kohtab Lutzi, tähtsa SS-ohvitseri poega ja Hitlerjugendi liiget, armuvad noored silmapilkselt. Mõlemad teavad, et nii seavad nad ohtu nii enda kui oma armastatu elu. Kas sellisel armastuslool saab olla õnnelik lõpp? Vaata kohe Elisa videolaenutusest!

Seotud lood:

3. "Valge poiss nimega Rick"

Värske Matthew McConaughey menuk Elisa videolaenutuses! Rick Wershe on üksikisa, kellel pole sugugi lihtne kasvatada kahte teismelist poega Detroidi kokaiini epideemia ajal. Selleks, et hakkama saada, on mees sunnitud müüma illegaalsel turul relvasid. Nii satub mees FBI radarile ning oma isa päästmiseks otsustab üks poegadest hakata FBI informaatoriks. Kuid peagi ei piirdu vaid sellega ja temast saab narkodiiler. Seda hetkeni, kui ta vaid 17-aastasena eluks ajaks vangi mõistetakse.