Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?


Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?
"Prison Break" - kõik hooajad Netflixis. Ekraanitõmmis

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazon Prime Videot, Elisa, Telia või TVPlay Premiumi teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Kui oled Elisa kasutaja

1. "Kaks kanget Sovetistanis" - ettevaadatav ainult Elisa Seriaalimaailmas!

Eesti kõigi aegade kõige ägedama reisisarja esimene osa oli eile TV3-e eetris. Elisa Elamuse seriaalimaailmas on juba täna uue hooaja kaheksa esimest osa ettevaadatavad. HD-s ja reklaamivabalt! Vaata ette, siis järjest ägedamaks ja naljakamaks läheb!


2. "Christopher Robin ja Karupoeg Puhh"

Elisa videolaenutuses ootab ees tõeline kogupere nädalavahetus!Sellest on möödas palju aastaid, kui Christopher Robin mängis Saja Aakri Metsas koos Puhhi, Iiahi ja teiste sõpradega. Christopherist on saanud täiskasvanu, kel on armastav abikaasa ja pisike tütar, kes näeb oma isa liiga harva, sest too on kogu aeg tööl. Just siis, kui Christopher Robin on oma muredega ummikusse jõudnud, ilmub ootamatult välja tema vana sõber Karupoeg Puhh ning sellest kohtumisest saab alguse midagi erilist.


3. "Muumid ja talvine imedemaa"

Seotud lood:

Maiuspala väikestele vaatajatele! see ebatavaline lugu juhtub Muumiorus. Muumitrollil ei tule sugugi und. Selle asemel, et talveunne jääda, otsustab ta talvega tutvust teha. Uidates lume alla mattunud Muumiorus, kohtub ta erinevate põnevate tegelastega ja püüab välja uurida, millised need jõulud õieti välja näevad.


4. "Rokikoer"

Äge animaseiklus! Bodi on lihtsameelne noor tiibeti mastif, kellest peab saama lambaküla uus kaitsja, kuid Bodi ise pole sugugi kindel, et tal on piisavalt jõudu ja tahtmist oma isa Khampa jälgedes käia. Kõik muutub, kui taevast kukub alla raadio ja Bodi kuuleb sellest vana kuulsa rokkari Anguse laulu. Sellest hetkest peale mõistab laululembene kutsa, et tema kireks on muusika ning ta peab asuma imelist muusikamaailma avastama. Lahkunud kodust, et asuda teele suurde linna, märkab Bodit tema isa vana vaenlane, hundikarja pealik Linnux. Hundid näevad noores karjakoeras oma võimalust pääseda tagasi lambakülla kurja tegema. Nüüd peab Bodi leidma mooduse, kuidas päästa oma koduküla hukatusest ja täita oma unistus muusiku ametist.