Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: Netflixi film kahest paavstist ja Brad Pittiga "Tähtede poole"


1/6
Ad Astra (2019)
Telia kasutajad saavad vaadata ulmefilmi "Tähtede poole" ("Ad Astra").Foto: CAP/RFS, Capital Pictures/Scanpix

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazon Prime Videot, Apple TV+, Elisa, Telia või TVPlay Premium teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Kui oled Elisa kasutaja

1. “Tuulte tahutud maa”

Elisa Elamuse videolaenutusest saad nüüd piiluda kodumaiste metsaasukate igapäevatoimetusesse. Arvukate auhindade ning nominatsioonidega pärjatud “Tuulte tahutud maa” on film Eestimaa metsikust loodusest, kus vaataja ees avanevad eriilmelised maastikud koos metsloomade ja tuhandete läbirändavate linnuparvedega. Kordumatud ja unenäolised vaated teevad kummarduse Eestimaa loodusele. Läbi looduse avanevad meie mineviku püüdlused ning meie iseloom, mida maastikud on tuhandete aastate jooksul hoidnud ja tahunud.

2. "Tehisema"

Videolaenutusest leiavad midagi uut ja head ka ulmefännid. Staarid Rose Byrne ja Hilary Swank toovad meieni ooamatute keerdkäikudega ulmepõneviku "Tehisema". Teismelist tüdrukut on maa-aluses kompleksis kasvatanud südamlik robot “Ema”, kes on disainitud selleks, et Maad pärast inimkonna väljasuremist taasrahvastada. Nende eriline side satub ohtu, kui saabub arusaamatu võõras koos ärevusttekitavate uudistega.

3. "Angry Birds 2: Kurjad linnud. Film"

Lennuvõimetud kurjad linnud ja salakavalad rohelised sead tülitsevad taas Elisa Elamuse videolaenutuses filmis "Angry Birds 2: Kurjad linnud. Film". Uus hädaoht ähvardab nii Lindude kui ka Sigade saart. Red, Tarmo, Pomm ja Vägev kotkas värbavad appi Tarmo õe Hõbeda ja löövad kampa sigade Leonhardi, tema abilise Courtney ja nohiku Garriga ning sõlmivad savijalgadel vaherahu ja ebahariliku supertiimi, et oma kodud päästa.

4. ENSV jätkusari

Ka kodumaiste sarjade fännid saavad rõõmustada, sest ENSV jätkab uue nime all uue hooga! Enne veel, kui see ETV vahendusel vana-aastaõhtul kõikide teleriekraanidele jõuab, saab esimesi osasid juba täna Elisa Huubis ette vaadata! Tegu on komöödiaseriaali „ENSV“ jätkusarjaga Ensv (Eesti nüüd siis Vabariik), mille tegevustik algab 1992. aasta viimastel päevadel, mil NSVLiit kaob maailmakaardilt.

1/6