TEISIK | See tüdruk näeb täpselt välja nagu Jennifer Lawrence


Jennifer Lawrence
Jennifer LawrenceVida Press

17-aastane modell Alexia Maier näeb välja nagu üks populaarsemaid naisnäitlejaid Jennifer Lawrence, kes on oma lühikese karjääri jooksul võitnud ühe Oscari ning kandideerinud veel kolmele.

Alexia Maier ütles veebiväljaandele The Daily Mail, et tema kodulinnas Ponte Vedras pole keegi teda kuulsa näitlejaga segamini ajanud, aga New Yorki jõudes küsiti naiselt kohe autogramme, sooviti pilte teha või öeldi, et ta on nende lemmiknäitleja.

Maieri kodulinnas ei arva keegi, et seal jalutavad ringi Hollywoodi kuulsused, aga New Yorgis võib seda juhtuda ja kui keegi sarnaneb natukenegi mõnele näitlejale, siis inimesed ei vaevu isegi uurima, et kas tänaval mööduja on ikka see, kellena tundub, vaid hakatakse kohe näiteks autogramme küsima.

Jennifer Lawrence näeb välja näiteks nii.

#jenniferlawrence

A post shared by Jennifer Lawrence (@jenniferlawrencepx) on

Alexia Maier näeb aga välja nii.

Sarnasus on tõesti hämmastav, mistõttu ei peagi palju imestama, miks inimesed neid segamini ajavad.

Alexia Maier pole enda sõnul Lawrence'i fänn, kuid tunnistab, et sarnasus näitlejaga on tema elu päris palju mõjutanud. Lisaks meeldib naisele ka "Näljamängud" ("The Hunger Games"), kus Lawrence peaosa mängis. Maier käis isegi filmi 2015. aasta esilinastusel ja ka seal võisid paljud neid segamini ajada. Maieri sõnul sai ta koolis näitlejaga sarnanemise tõttu väga suure tähelepanu osaliseks.

Seotud lood:

Öeldakse, et meil kõigil on kuskil maailmas teisik. Jennifer Lawrence ja Alexia Maier on enda omad leidnud.

Rainbow - A Light in the Black

A post shared by Alexia Maier (@alxmai) on

Jennifer Lawrence astus hilljuti üles eriskummalises filmis "ema!" ning juba märtsis kehastub ta spiooniks põnevikus "Punane varblane".