"Ämblikmees: Kojutulek": värske TREILER viib Ämblikmehe tagasi Marveli universumisse


Pärast mitmeid aastaid jõudis Ämblikmees tagasi Marveli rüppe ja seda tõestavad ka esimeses treileris mainitud Raudmees ehk Tony Stark ning tema ustav kaaslane Happy (kahe "Raudmehe" režissöör Jon Favreau). Täna ilmunud treiler on kõigest lühike klipp veel selle nädala jooksul ilmuvast täispikast treilerist.

Moodsale ajale kohaselt kasutab noor Peter Parker oma seikluste jäädvustamiseks Vlog stiilis videoblogi. Tegu on siiski kõige noorema näitlejaga, kes on kunagi Ämblikmehe kostüümi astunud.

"Ämblikmees: Kojutulek" ("Spider-Man: Homecoming") on esimene Ämblikmehe film, mida ei loo enam ainult õiguste omanik Sony, vaid ka üliedukate kangelasefilmide tootja Marvel.

Uuest Ämblikmehe näitlejast Tom Hollandist võib lõpuks saada Peter Parker/Ämblikmees, kes saab endale rohkem kui kaks filmi. Leigelt vastu võetud "Imelise Ämblikmehe" seeria, mille peaosas oli Andrew Garfield, piirdus ainult kahe osaga. Viimane kõige edukam seeria oli Sam Raimi ja Tobey Maguire "Ämblikmehe" triloogia, mis linastusid ajavahemikul 2002-2007.