TREILER | "Deadpool 2" teeb nalja Thanose ja DC koomiksifilmide üle


Pärast mitmeid õrritajaid ja ühte väga huvitavat reklaamklippi on ilmselt kõigile selgeks saanud, et "Deadpool 2" kujuneb samasuguseks hitiks nagu esimene osa ning on täpselt sama verine ja ropp. Treilerite põhjal on näha, et seekord on eelarve oluliselt suurem ja efekte ilmselgelt rohkem, kuid tundub, et see ei kaotanud ära seda, mis esimese osa edukaks tegi - enesest ja teistest superkangelastest teadlik "kangelane", kes ei suuda oma suud kunagi kinni hoida.

Eriti huvitav sünopsis: 2016. aastal said maailma kinosõbrad tuttavaks Marveli universumi kõige omapärasema antikangelasega. Selleks on endine eriväelane ja palgasõdur Wade Wilson (Ryan Reynolds), kellest äärmuslike ja ta välimust pöördumatult moonutanud eksperimentide tagajärjel sai surma külvav ja kontrollimatult teravmeelitsev üliinimene Deadpool. Nüüd on Deadpool tagasi!

Olles hädavaevu üle elanud sõraliste eluohtliku rünnaku, asub moonutatud välimusega sööklakokk (Wade Wilson) täitma oma unistust saada Ebbingi kuumimaks baarmaniks, õppides samas elama ilma maitsmismeeleta. Selleks, et oma ellu uuesti vürtsi saada, peab Wade võitlema ninjade, yakuza kõrilõikajate ning seksuaalselt aktiivse koertekarjaga, rännates mööda maailma, avastamaks perekonna, sõpruse ja maitse tähtsus - ning teenimaks välja oma kohvitassil seisev tiitel "Maailma parim armastaja".

Seotud lood:

Osades Ryan Reynolds ("Palgamõrvari ihukaitsja"), Josh Brolin ("Sicario"), Morena Baccarin ("Firefly"), Brianna Hildebrand ("Deadpool"), T.J. Miller ("Silicon Valley"), Zazie Beetz ("Atlanta"), Eddie Marsan ("Sherlock Holmes") ja Hayley Sales ("Supergirl"). Lavastajatoolil istub action-veteran David Leitch ("John Wick", "Atomic Blonde").

"Deadpool 2" linastub Forum Cinemas kinodes 18. mail.