TREILER | Disney "Lõvikuningas" paistab olevat tõeline visuaalne maiuspala


1994. aastal valminud “Lõvikuningas” saab uue kuue. Simba ja tema kirevad sõbrad äratab ellu Jon Favreau, kes lavastas ka “Džungliraamatu” uusversiooni ja muidugi pani hittfilmiga "Raudmees" aluse Marveli filmide universumile.

Filmis annavad tegelastele hääled Donald Glover, Beyoncé, Chiwetel Ejiofor, Billy Eichner, Seth Rogen, John Kani, John Oliver, Alfre Woodard ja James Earl Jones, kes oli ka originaalis Mufasa häälenäitleja.

Tegu pole animatsiooniga, vaid arvutiga loodud mängufilmiga nii nagu seda oli "Džungliraamat", mis võitis ka parimate visuaalefektide eest Oscari. "Lõvikuningas" hakkab olema eepiline muusikaline draama, mille juures kasutatakse "Džungliraamatu" digitaalse keskonna loomiseks üles ehitamiseks mõeldud tehnoloogiat, mis annab filmile fotorealistliku pildi.

Siinkohal tasub märkida, et nii esialgse filmi kui ka uue muusika eest vastutab ei keegi muu kui legendaarne Hans Zimmer.

Seotud lood:

"Lõvikuningas" on osa Disney plaanist tuua uusversioonidena kinodesse tagasi klassikalised animatsioonid. "Dumbo" on juba linastunud, sel aastal linastuvad veel "Aladdin" ja "Lõvikuningas".

"Lõvikuningas" linastub 17. juulil.