TREILER | Ellen Page sureb ja tuleb tagasi psühholoogilises õudusfilmis "Elumärgid"


Kas mäletate seda 1990. aastal valminud ja Eesti telekanalites lõputult näidatud õudusfilmi "Flatliners", kus noored Kiefer Sutherland, Julia Roberts ja Kevin Bacon puutuvad kokku teispoolsusega, mis neid enam rahule ei jäta? Kui jah, siis 29. septembril linastuv samanimeline film on selle järg. Kui ei, siis väga vahet ei paista olevat, sest pealkiri ja sisu on mõlemal filmil sama, kuigi Sutherland peaks "järjes" samuti üles astuma.

1990. aasta "Elumärgid" lavastas Joel Schumacher ("The Lost Boys", "Batman igaveseks", "Batman ja Robin") ning järje taga seisab Rootsi "Lohetätoveeringuga tüdruku" režissöör Niels Arden Oplev.

Kaasa teevad Ellen Page, Diego Luna, Nina Dobrev, James Norton ja Kiersey Clemons.

Sünopsis: Viis arstitudengit, kel on kihk teada, mis saladused pärast elu ees ootavad, sooritavad filmis "Elumärgid" julge ja ohtliku eksperimendi. Nad seiskavad lühiajaliselt oma südamed, et saavutada surmalähedane kogemus ning näha isiklikult, mis surres ees ootab. Kuid eksperimendid muutuvad üha ohtlikumaks ja neid hakkavad kummitama mineviku patud, mis on teisele poole minemise õudustäratavaks tagajärjeks.

"Elumärgid" linastub Forum Cinemas kinodes 29. septembrist.

Eestikeelne treiler: