TREILER | George Clooney "Suburbicon" toob verise kaose rahulikku äärelinna


1. detsembril linastuv "Suburbicon" on George Clooney jaoks kuues film, mille režii eest vastutab näitleja ise ja kuigi ta pole ühegi oma lavastatud filmi eest Oscareid võitnud, on need kandideerinud kokku 7 kuldmehikesele. Veneetsia ja Toronto filmifestivalil linastunud Clooney uus film võeti vastu üsna segaste signaalidega, mis andsid mõista, et vennad Coenid tegid õigesti, et oma oma kirjutatud stsenaariumit filmiks ei teinud.

"Suburbiconi" stsenaarumi kirjutasid juba mainitud vennad Coenid, keda loetakse Ameerika kino kullavaramu hulka. Nemad tõid meieni näiteks "Ei ole maa vanadele meestele" ("No Country for Old Men"), "Tõeline visadus" ("True Grit"), "Põletada pärast lugemist" ("Burn After Reading"), "Oo vend, kus oled sa?" ("O Brother, Where Art Thou?"), "Suur Lebowski" ("The Big Lebowski") ja "Fargo".

George Clooney on vendade Coenite filmides juba nende karjääri algusest saadik peaosades kaasa löönud, mistõttu on nende jätkuv kööstöö ainult loomulik. "Suburbiconi" aitasid kirjutada veel ka Clooney ise ja näitlejaga mitmete varasemate filmide juures koostööd teinud stsenarist Grant Heslov.

Peaosades on Matt Damon, Julianne Moore, Noah Jupe ja Oscar Isaac.

Sünopsis: George Clooney uues filmis raputab väikest linnakest ootamatu sündmusteahel, kui pahaaimamatu perekonna kodu röövitakse.

"Suburbicon" linastub Forum Cinemas kinodes 1. detsembril.

Seotud lood: