TREILER | Jennifer Garner kehastub põnevikus "Peppermint" kättemaksu ihkavaks märulikangelaseks


Jennifer Garnerit teame praegu enamjaolt komöödiate ja draamade järgi ("Armastusega, Simon", "Nine Lives", "Mother's Day", "Juno" jpt), kuid oli aeg, mil ta kehastus veel superkangelaseks ("Daredevil", "Elektra") ja ka märulistaariks J.J. Abramsi kultusseriaalis "Alias". Paistab, et Garneril sai komöödiatest ja draamadest küllalt, sest septembris linastuv "Peppermint" näitab meile teda hoopis teises valguses.

"Peppermint" ei paku vähemalt esimese treileri põhjal kättemaksufilmide seas midagi uut, sest sisu on sarnane näiteks eelmisel aastal linastunud filmile "Treenitud tapma" ("American Assassin"), milles terroristide tõttu lähedase kaotanud mees asus end treenima, et nad maamunalt pühkida. Sel aastal valmis ka 1974. aasta Charles Bronsoni "Death Wish" uusversioon, kus peategelast kehastas seekord Bruce Willis, kes asus samuti linna rämpsu üksipäini hävitama, kui tema naine kurjategijate käte läbi hukkus.

Samamoodi on palju olnud ka filme, kus naised muutuvad tõelisteks märulikangelasteks nagu näiteks Zoe Saldana "Colombiana" ja Charlize Theroni "Plahvatuslik blond".

Seotud lood:

Sarnasusi leiab ka "Röövitud" ("Taken") seeriast, mille esimeses osas ajab eriliste oskuste endine agent taga oma tütre röövinud inimkaubitsejaid. Selles pole ka midagi üllatavat, sest "Pepperminti" režissöör ongi Pierre Morel, kes tõigi meieni "Röövitud" filmiseeria esimese ja kõige parema osa.

"Peppermint" linastub Eesti kinodes septembris.