TREILER | Juba saaga parimaks filmiks nimetatud "Star Wars: Viimased jedid"


"Star Warsi" saaga VIII osa "Viimased jedid" esilinastus Los Angeleses 9. detsembril ja kuigi kriitikud ei tohi filmi kohta veel enne homset ühtegi pikemat arvustust avaldada, siis tegid nad seda siiski lühemalt Twitteris. Paistab, et vähemalt esmamuljete põhjal on tegu saaga parima filmiga.

Mõned näited Twitteri säutsudest:

Suurejooneline kosmoseseiklus "Star Wars: Viimased jedid" jätkab Skywalkeri saagat, kui noored kangelased asuvad koostööle galaktika legendidega, et lahendada Jõu iidsed mõistatused ning mineviku saladused.

Osades Mark Hamill ("Kingsman: Salateenistus"), Carrie Fisher ("Kui Harry kohtas Sallyt"), Adam Driver ("Logan Lucky"), Daisy Ridley ("Mõrv Idaekspressis"), John Boyega ("Attack the Block"), Oscar Isaac ("Ex Machina"), Lupita Nyong’o ("12 aastat orjana"), Andy Serkis ("Ahvide planeedi sõda"), Domhnall Gleeson ("Ema!"), Anthony Daniels, Gwendoline Christie ("Troonide mäng"), Kelly Marie Tran (""), Laura Dern ("Wild at Heart") ja Benicio Del Toro ("Galaktika valvurid"). Stsenarist ja lavastaja on Rian Johnson ("Looper", "Brick").

Seotud lood:

"Star Wars: Viimased jedid" alustab Forum Cinemas kinodes 15. detsembril.