TREILER: Luc Bessoni "Valerian ja tuhande planeedi linn" kutsub sind vaatama Euroopa kallimat filmi


TREILER: Luc Bessoni "Valerian ja tuhande planeedi linn" kutsub sind vaatama Euroopa kallimat filmi
"Valerian ja tuhande planeedi linn"Ekraanitõmmis

28. juulil linastub legendaarse Luc Bessoni ("Viies element", "Lucy", "The Messenger: The Story of Joan of Arc") seni kõige ambitsioonikam film: Euroopa kõige suurema eelarvega (200 miljonit dollarit) valminud film "Valerian ja tuhande planeedi linn", mis põhineb 60ndatel alguse saanud prantsuse ulmekoomiksil "Valérian and Laureline", mis oli omakorda Bessoni "Viienda elemendi" ja näiteks George Lucase "Star Warsi" suur mõjutaja.

Ametlik sünopsis:

Visionäärist stsenarist/režissöör Luc Besson on võtnud loo aluseks klassikalise koomiksisarja "Valerian ja Laureline"ning loonud tänapäevase, ainulaadse ja eepilise ulmesaaga.

Valerian (Dane DeHaan) ja Laureline (Cara Delevingne) on kogu universumis korda hoidvad inimterritooriumite valitsuse eriagendid. Valeriani ja Laureline’i ülemus (Clive Owen) saadab nad missioonile vapustavasse galaktikatevahelisse linna Alpha, mis on kõikjalt universumist pärit tuhandetest liikidest koosnev üha kasvav metropol.

Alpha 17 miljonit elanikku on aja jooksul segunenud. Nad on ühendanud oma anded, tehnoloogia ja ressursid kõigi hüvanguks. Kuid kahjuks ei ole kõigil samad eesmärgid. Tegutsema on asunud nähtamatud jõud, mis meie rassi suurde ohtu seavad.

Seotud lood:

"Valerian ja tuhande planeedi linn" linastub Forum Cinemas kinodes 28. juulil.