TREILER | "Oceani 8" - Sandra Bullock, Cate Blanchett, Rihanna ja Anne Hathaway plaanivad võimatuna näivat röövi


Brad Pitti, George Clooney, Matt Damoni ja paljude teiste tuntud meesnäitlejate asemel asuvad tuntud naisnäitlejad Sandra Bullock, Cate Blanchett, Sarah Paulson, Rihanna, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter, Mindy Kaling ja Awkwafina "Oceani" filmiseeria neljandas filmis suurt röövi korraldama.

Esimese "Näljamängude" ("The Hunger Games") režissöör Gary Ross toob tagasi Steven Soderberghi "Oceani" filmiseeria (2001.a "Oceani 11 - kõrged panused", 2004. a "Oceani kaksteist" ja 2007. a "Oceani kolmteist"), kuid senised meespeaosalised on kõik asendatud naistega. Sandra Bullocki kehastatud Debbie Ocean ongi esialgsest triloogiast tuntud George Clooney esitatud Danny Oceani õde. Võib öelda, et suurejoonelised vargused on neil lausa veres.

"Oceani 8" ("Ocean's 8") pole uusversioon, vaid värske nägemus ja omamoodi lisaosa, kuigi Gary Ross on kinnitanud, et tal pole plaanis muuta seeria varasema režissööri Steven Soderberghi senist stiili. Mehed on omavahel arutanud, mis pani algse seeria tiksuma ning mis töötas ja mis mitte. "Oceani 8" jääb truuks algsele seeriale, aga samas toob piisavalt palju uuendusi, et mõjuda värskelt.

"Oceani 8" linastub Forum Cinemas kinodes 15. juunil.