TREILER | "Papside lahing 2" - Gibson, Wahlberg, Ferrell ja Lithgow kehastuvad isadeks ja poegadeks


Järgmine peatükk pühendunud isade Dusty (Mark Wahlberg) ja Bradi (Will Ferrell) pereelus rullub lahti jõulude eel. Vahepeal rahu sõlminud papside duo on leidnud sõbraliku mooduse oma isakohustuse ühiseks jagamiseks ning sünnib särav mõte korraldada kogu suurele kärgperele ühised uhked jõulupühad. Kutse võtavad vastu ka kauged külalised - vanaisad.

Kuna rohkem erinevamad ühed vanaisad enam olla ei saaks, on probleemid kogu üritusse juba eos sisse kodeeritud. Dusty ülinõudlik ja karmikäeline macho-papa Kurt (Mel Gibson) ei salli silmaotsaski Brad’i ülevoolavalt tundelist, pehmeloomulist ja nunnutavat issit hr Whitakeri (John Lithgow). Nii on Bradil ja Dustyl vanameeste kantseldamise, jõulutunde loomise ja laste lõbustamisega käed-jalad tööd täis. Kas kogu kamp pikkadest pühadest ikka eluga välja tuleb, see selgub kinosaalis.

"Papside lahing 2" ("Daddy's Home 2") režissöör Sean Anders tegi ka näiteks mõne aasta taguse superkomöödia "Me oleme Millerid". Peaosades säravad niisiis Will Ferrell, Mark Wahlberg ja Linda Cardellini, Mel Gibson ja John Lithgow. Humoorikates kõrvalosades paistavad silma John Cena ja Alessandra Ambrosio.

"Papside lahing 2" linastub Forum Cinemas kinodes 24. novembrist.