TREILER | "Sicario 2: Soldado" - Benicio Del Toro ja Josh Brolin alustavad sõda kõigi vastu


Kui selgus, et Denis Villeneuve ("Saabumine", "Blade Runner 2049") 2015. aasta meisterlikule põnevikule "Sicario", mis kandideeris ka kolmele Oscarile, tehakse järg ilma algse režissööri, operaatori ja peaosaliseta (Emily Blunt), siis olid paljud skeptilised, kuid "Sicario 2: Soldado" esimene treilerid on juba näidanud, et Benicio Del Toro ja Josh Brolin saavad ka kahekesi suurepäraselt hakkama.

"Sicario 2: Soldado" lavastaja on seekord Itaalia režissöör Stefano Sollima, kes on tuntud kahe suurepärase krimifilmi poolest - "ACAB – All Cops Are Bastards" ja "Suburra".

Õnneks on tagasi ka esimeses osas meeldejäävad rollid teinud Benicio Del Toro, Josh Brolin ja Jeffrey Donovan.

Filmi stsenarist on ka esimese osa kirjutanud Taylor Sheridan, kes lavastas möödunud aastal ka oma esimese mängufilmi "Wind River" ning operaator on seekord vanameister Roger Deakinsi asemel paljud Ridley Scotti filmid üles võtnud Dariusz Wolski.

Sünopsis: Filmis “Sicario 2: Soldado” on narkosõda USA ja Mehhiko piiril jõudnud selleni, et kartellid on hakanud terroriste üle piiri USA-sse toimetama. Selleks võitluseks ühendab FBI agent Matt Graver taas jõud ettearvamatu Alejandroga (Benicio Del Toro).

Seotud lood:

Teise treileriga sai film ka uue pealkirja "Sicario: Day of the Soldado".

"Sicario 2: Soldado" linastub 29. juunil.

Filmi esimene õrritaja.