TREILER | "Siil Sonic" uus õrritaja tutvustab maailma kiirema superkangelase uut välimust


Kui aprillis ilmus "Siil Sonicu" esimene treiler, siis sai kõigile selgeks, et Sega videomängude tegelase välimus on tema esimeses täispikas filmis pehmelt öeldes veider. Seepeale lubasid filmitegijad olukorda parandada, film lükati edasi ning nüüd jõudis avalikkuse ette uus treiler, milles kujutatakse ka oluliselt parem disainiga peategelast.

Sega videomängude frantsiisil põhinev "Siil Sonic" valmib 2005. aasta Oscaritel parima lühianimatsiooni kategoorias kandideerinud "Gopher Broke" režissööri Jeff Fowleri käe all. Tegemist on tema esimese täispika fimiga.

Uues seikluskomöödias "Siil Sonic" ("Sonic the Hedgehog") ühendavad superkangelane – sinine ja ülikiire Sonic – ning tema (inim)semu Tom (James Marsden) jõud, et peatada maailmavallutamist planeeriv pahalane Doktor Robotnik (Jim Carrey).

"Siil Sonic" pole tänavu sugugi ainuke videomängul põhinev film, sest 10. mail linastus ka Nintendo videomängude frantsiisil põhinev suurepärane "Pokémon: detektiiv Pikachu"

Seotud lood:

"Siil Sonic" pidi esialgu linastuma novembri lõpus, aga film lükati edasi 14. veebruari peale.

Esimene treiler vana välimusega:

Selles videos teevad YouTube'i kanali Corridor Crew arvutiefektide eksperdid ka siilile selgeks, miks oli vana disain niivõrd halb.