TREILER | "Solo: Tähesõdade lugu" viib meid Han Solo noorusaega


Pärast 2016. aastal linastunud "Star Warsi" antoloogiafilmi "Rogue One: Tähesõdade lugu" suurt edu oli selge, et Disney jätkab lisaosade lainel ning järgmiseks ongi algselt Harrison Fordi poolt kehastatud Han Solo tegelaskuju noorusaega kujutav film, mis viib meid aega enne kui mees liitus mässajatega. Filmi nimeks on "Solo: Tähesõdade lugu" ("Solo: A Star Wars Story") ning peaosas on Alden Ehrenreich. Nüüd on olemas ka esimene treiler!

"Solo: Tähesõdade lugu" kasvuvaludest oleme juba varem kirjutanud, kuid tundub, et keset võtteid režissöörid Phil Lordi ja Chris Miller välja vahetanud Ron Howard sai talle ootamatult osaks saanud ülesandega hakkama.

Kaasa löövad veel Emilia Clarke, Woody Harrelson, Donald Glover ja Thandie Newton jpt.

Järgmine antoloogiafilm peale "Rouge One'I" ja "Solot" peaks olema 2020. aastal valmiv pearahakütt Boba Fetti film ning ettevalmistused käivad ka Obi-Wan Kenobi filmi välja arendamiseks.

Seotud lood:

Möödunud aasta detsembris linastus üliedukalt saaga VIII osa "Star Wars: Viimased jedid" ning IX osa peaks valmima 2019. aastal. Üheksanda osa režissöör oli esialgu "Jurassic World: Sauruste maailm" lavastaja Colin Trevorrow, kuid ka tema asendati hiljuti. Rolli võttis üle "Star Treki", selle järje, "Star Wars: Jõud tärkab" ja "Super 8" režissöör J. J. Abrams.

"Solo: Tähesõdade lugu" linastub 25. mail.