TREILER | "Sügav sinine meri 2" on olemas ja see on põhimõtteliselt esimese uusversioon


Renny Harlini ("Visa hing 2") lavastatud 1999. aasta "Sügav sinine meri" ("Deep Blue Sea") polnud teab mis meistriteos, aga see oli ikkagi väga meelelahtuslik, sest kes ei tahaks vaadata filmi, kus haid muutuvad ühtäkki intelligentseks ning Samuel L. Jackson nende peale karjub? Filmile valmis lõpuks 19 aastat hiljem järg, kuid esimest treilerit vaadates võiks öelda, et see oleks võinud siiski tegemata jääda.

"Sügav sinine meri" on üks parimaid haimäruleid, sest ei lange realismi nagu Spielbergi "Lõuad" (mille järgede kohta ei saa sama öelda) või nagu pooldokumentaalne "Open Water". Pigem sarnaneb see 2016. aasta filmile "The Shallows", kuid "Sügav sinine meri" tegi 1999. aasta kohta midagi erakordset - esiteks oli see Renny Harlini viimane hea film, teiseks olid peaosades Thomas Jane ja mingil määral ka Samuel L. Jackson ning kolmandaks on filmis tõesti leidlikud surmad ja huvitavalt lahendatud märulistseenid.

Me kõik ju mäletame seda väga ootamatut kohta.

"Sügav sinine meri 2" oli plaanis tegelikult juba 2008. aastal ja ka siis pidi see ilmuma otse DVD peale, kuid see plaan kukkus läbi. Õnneks või kahjuks valmib järg (mis on pigem uusversioon, sest sisu on põhimõtteliselt sama) nüüd hoopis Syfy kanali telefilmina, mis on alati väga odavalt tehtud. Järg näeb esimesega võrreldes ikka väga kohutav välja.

Seotud lood:

"Sügav sinine meri 2" linastub selle aasta jooksul.

1999. aasta esimese osa treiler.