TREILER | Tom Holland ja Chris Pratt kehastuvad uues Disney ja Pixari animatsioonis "Onward" haldjateks


Marveli Kinouniversumis Ämblikmeest ja Star-Lordi kehastavad Tom Holland ja Chris Pratt annavad Disney ja Pixari uues animatsioonis oma hääled kahele teismelisele haldjale, kes suundavad rännakule, et leida üles oma isa. Kui varasemad õrritajad andsid mõista, et tegu on justkui tavapärase looga kadunud isa otsimisest, siis värske treiler annab kogu filmile hoopis teistsuguse pöörde.

Disney Pixaril on viimasel ajal hästi läinud nii järgede kui ka originaalsete filmidega. "Lelulugu 4" ("Toy Story 4") sai igal rindel kiita ning suvel linastunud film on juba tagasi teeninud üle miljardi dollari. Eelmisel aastal linastunud "Imelised 2" ("Incredibles 2") kandideeris parima animatsiooni Oscarile ning teenis tagasi 1.242 miljardit dollarit.

Pixari viimane originaalne film ehk animatsioon, mis polnud millegi varasema järg, oli 2017. aasta "Coco", mis võitis Oscarid nii parima laulu kui ka animatsiooni kategoorias. Enne seda linastusid 2015. aastal "Pahupidi" ("Pahupidi") ja "Hea dinosaurus" ("The Good Dinosaur").

Seotud lood:

Nüüd on aeg käes järjekordse uue ja huvitava ideega Pixari animatsiooni käes ning selleks on "Onward", milles elavad kõik fantaasialugudele omased olendid, elukad ja loomad üheskoos ühes maailmas, aga seekord siis tänapäevases harjumuspärases võtmes.

Filmi režissöör on Dan Scanlon, kes tõi meieni ka "Kollide kompanii" järje "Kollide ülikool" ("Monsters University").

"Onward" linastub 6. märtsil.