TREILER: "Troonide mängu" staar karmis krimipõnevikus "Vangla valitseja"


"Troonide mängu" 7. hooaeg alustab juba 16. juulil, kuid need, kes ei jõua ära oodata, mil saab uuesti näha näiteks Nikolaj Coster-Waldau kehastatud Jaime Lannisteri seiklusi, saavad juba 14. juulist kinodesse minna ning nautida näitleja ponnistusi hoopis teistlaadi filmis: "Vangla valitseja" ("Shot Caller").

Sünopsis: Lavastaja/stsenaristi Ric Roman Waugh’ ("Koputaja") karmis krimipõnevikus "Vangla valitseja" mängib Nikolaj Coster-Waldau ("Troonide mäng") Jacob Harlonit, edukat Pasadena rahandustöötajat, kes on abielus Kate’iga (Lake Bell) ja kellel on täiuslik elu ja perekond.

Ühel õhtul see kõik kaob, kui purjus peaga sõitmisest põhjustatud avarii lõpeb Jacobi parima sõbra Tomi (Max Greenfield) õnnetu surmaga. Jacob mõistetakse süüdi autoroolis tapmise eest ja ta saadetakse vanglasse, kus teda ümbritsevad jõhkrad kurjategijad. Nagu kala kuival maal, on ta vanglahierarhias sunnitud ellujäämise nimel tegema mõeldamatuid asju, sest iga vale liigutus võib jääda tema viimaseks. Ta võtab endale uue identiteedi, hakates end Moneyks kutsuma, ja tõuseb Aaria vennaskonna vanglajõugu hulgas kõrgele kohale, mille käigus saavad kannatada ka tema senised väärtushinnangud.

Pärast vanglast vabanemist läheb Money Los Angelese reeturlikele tänavatele muutunud mehena ning satub eluohtlikku kassi-hiire mängu tõsise kriminaalhooldaja Kutcheri (Omari Hardwick) ja LA maakonna jõuguüksuse šerifi Sanchezega (Benjamin Bratt), kui tema jõuk sunnib teda korraldama ebaseaduslikku relvatehingut, kui ta tahab oma peret gängsteri kättemaksu eest kaitsta.

"Vangla valitseja" linastub Forum Cinemas kinodes 14. juulil.