TREILER | Ühe esimese slasheri ja jõuluteemalise õudusfilmi "Mustad jõulud" uusversioon saabub detsembris


1974. aasta Kanada film "Tumedad jõulud" ("Black Christmas") oli üks esimesi jõuluteemalisi õudusfilme ja ka üks esimesi slasheri alla kuuluvaid filme. See on juba olnud aluseks ühele 2006. aasta uusversioonile, kuid Blumhouse ("Paranormal Activity", "The Purge", "Get Out", "Insidious", "Split", "Happy Death Day", "Upgrade", "Sinister, "Halloween") otsustas, et nüüd on aeg veel ühe värske nägemuse jaoks.

"Tumedad jõulud" ("Black Christmas") režissöör on Sophia Takal, kes on tuntust kogunud ka näitlejana. Takal lavastas suurepärase antoloogiaõuduka "V/H/S" ühe episoodi ja ka näiteks 2016. aasta psühholoogilise põneviku "Always Shine", mille peaosas oli Mackenzie Davis, keda näeme novembris ka uues "Terminaatori" filmis.

Filmi peaosades on Imogen Poots, Lily Donoghue, Aleyse Shannon, Brittany O'Grady, Caleb Eberhardt, Simon Mead ja Cary Elwes, kelle hulgast on vahest kõige tuntum Imogen Boots ("Vivarium", "The Art of Self-Defense", "I Kill Giants", "Green Room", "Fright Night") ja Cary Elwes ("Stranger Things", "The Princess Bride", "Robin Hood: Men in Tights").
"Mustas jõulud" linastub Forum Cinemas kinodes 13. detsembril.

Seotud lood:

1974. aasta esimese filmi treiler.

2006. aastal linastunud esimene uusversioon.