TREILER | "Võimatu missioon: Tagajärjed" näitab, et Tom Cruise on endiselt karjääri parimas vormis


Me teame, et Tom Cruise armastab praktilisi efekte ja trikke ning eelkõige meeldib talle nendes ise osaleda. Vahel saab ta küll vigastuse, mis paneb võtted pikaks ajaks pausile, et staar saaks paraneda. See kõik tähendab, et 10. augustil linastuv "Võimatu missiooni" seeria kuues osa "Võimatu missioon: Tagajärjed" tuleb senistest veelgi võimsam.

Filmi režissöör Christopher McQuarrie tegi ka eelmise osa "Võimatu missioon: Salajane rahvas" ("Mission: Impossible - Rogue Nation") ning Tom Cruise oli ka tema 2012. aasta "Jack Reacheri" peaosas. McQuarrie aitas kirjutada ka näiteks Cruise'i "Valküüri" ("Valkyrie"), "Homse piiril" ("Edge of Tomorrow") ja "Muumia" ("The Mummy") stsenaariume.

"Võimatu missiooni" filmiseeria kuuenda osa produtsent David Ellison ütles möödunud aastal, et Cruise treenis Ethan Hunti rolli jaoks terve aasta ning filmis peaksid olema Cruise'i karjääri kõige hulljulgemad trikid.

Seotud lood:

See ongi omakorda põhjus, miks on Tom Cruise Hollywoodi lahedaim superstaar: ta teeb seda, mida on kogu aeg teinud ja teeb seda kriitikute arvamusest hoolimata.

Filmi teistes osades on Henry Cavill, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Michelle Monaghan ja Alec Baldwin.

"Võimatu missioon: Tagajärjed" linastub Forum Cinemas kinodes 10. augustil.

Vaata ka eestikeelset treilerit: