Christopher Nolani ulmepõnevikus "Tenet" lööb kaasa ka Ivo Uukkivi

 (4)
Christopher Nolani ulmepõnevikus "Tenet" lööb kaasa ka Ivo Uukkivi
"Tenet"YouTube'i treileri ekraanitõmmis

Eestis filmitud Christopher Nolani uue filmi "Tenet" esimene täispikk treiler jõudis avalikkuse ette, aga Kosmos IMAX kinos linastuv kuue minuti pikkust proloogi saab endiselt näha ainult kinosaalis. Me teame, et tuntud Eesti näitlejatest on filmis väiksemad rollid Ingrid Margusel ja Juhan Ulfsakil, aga nüüd selgus, et kaasa teeb ka Ivo Uukkivi, keda saabki näha IMAX kinos linastuva "Star Wars: Skywalkeri tõus" linastuste eel.

Diktori andmetel lööb "Tenetis" kaasa ka Ivo Uukkivi, keda saamegi näha Kosmos IMAX kinos "Star Wars: Skywalkeri tõus" linastuste eel jooksvas "Teneti" kuue minuti pikkuses klipis, kus lööb kaasa ka Juhan Ulfsak.

Ulfsak kehastab politseibussis olevat mäulipolitseinike juhti, kes annab ühel hetkel venekeelse käskluse hoonesse siseneda ning käsule vastab ameeriklastest koosnev rünnakrühm.

Ivo Uukkivi on samuti politseiniku rollis, keda näeme Linnahallis filmitud kaadrites, aga kuna näitlejad ei tohi praegu midagi oma osaluse kohta filmis jagada, siis Uukkivi enda käest me kommentaari ei saanud.

Seotud lood:

Natuke üle kuue minuti kestvas proloogis on Tallinna Linnahallis filmitud stseenid, kus näeme terroriste kontserdisaali sisenemas ja ameeriklaste rünnakrühma nende vastu võitlemas, kuid neil on oma eesmärk ja see hõlmab endas ulmeliste seadmete kasutamist.

"Tenetis" teevad kaasa John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson, Clémence Poésy, Michael Caine, Kenneth Branagh ning Eesti näitlejatest ka näiteks Ingrid Margus ja Juhan Ulfsak.

Christopher Nolani "Teneti" võtted algasid 19. mail ning kokku filmiti Hollywoodi mõjukama režissööri spioonipõnevikku seitsmes erinevas riigis, mille hulka kuuluvad Suurbritannia, Itaalia, India, Eesti, Norra ja India.

"Following", "Algus" ("Inception"), "Tähtedevaheline" ("Interstellar"), "Pimeduse rüütli" triloogia, "Dunkirk", "Memento", "Unetus" ("Insomnia") ja "Lõppvaatus" ("The Prestige") režissööri eepiline spioonimärul "Tenet" linastub 2020. aasta 17. juulil.

Meenuta ka, kuidas Nolan Eestis "Tenetit" filmis.