Eddie Murphy võib saada Netflixilt oma järgmise etteaste eest 70 miljonit dollarit


EDDIE MURPHY
"Eddie Murphy Raw" (1987)Foto: EDDIE MURPHY PRODUCTIONS, PARAMOUNT PICTURES / Ronald Grant Archive / Mary Evans/Scanpix

Eddie Murphy oli 80ndatel üks parimaid koomikuid, aga kuna temast sai ka maailma üks kuulsamaid näitlejaid, siis jäi see osa tema elust üha rohkem minevikku. Nüüd aga tundub, et Netflix on valmis maksma üüratuid summasid, et saada enda Murphy järgmise stand-up-etenduse levitusõigused.

TMZ andmetel arutab Eddie Murphy, keda viimati nägime draamas "Mr. Church" ja kes astub varsti üles ka oodatud järjes "Coming to America 2", praegu võimaluse üle teha Netflixiga koostöös täiesti uus stand-up-etendus, mis tooks näitlejale ja koomikule 70 miljonit dollarit.

Netflix on ka varem koomikutele üüratuid summasid maksnud, et nende uued etteasted ilmuksid ainult nende voogedastusplatvormil. Dave Chappelle sai oma viimaste etteastete eest 20 miljonit dollarit ja Chris Rock näiteks 40 miljonit dollarit.

Summa võib tunduda uskumatu, aga kuna "Coming to America" (Eestis "Prints Zamundast") oli omal ajal Murphy jaoks tohutu hitt ja seda on tõenäoliselt ka järgmisel aastal linastuv järg, siis tundub tegelikult loogiline, et Netflix ajastab koomiku uusima etteaste samale aastale, kui tuleb välja tema viimaste aastate suurim hittfilm.

Kuna hetkel pole midagi ametlikult kinnitatud, siis tuleb uudist kohelda TMZ kuulujutuna, aga tegu on siiski väga oodatud sündmusega, sest Murphy fännid on aastaid oodanud, et ta taaskord lavalaudadele publikut naerutama astuks.