Eesti kinodesse jõuab Shakira võimsaima maailmaturnee kontsertfilm


Eesti kinodesse jõuab Shakira võimsaima maailmaturnee kontsertfilm
"Shakira In Concert: El Dorado maailmaturnee"Forum Cinemas OÜ

Superstaar Shakira rõõmustab kõiki oma vanemaid ja nooremaid fänne kontsertfilmiga "Shakira In Concert: El Dorado maailmaturnee" ainult ühel novembrikuu õhtul Forum Cinemas kinodes.

Enam kui 20 aastat lavalaudadel esinenud Shakira tegi oma seni enim kiidusõnu teeninud kontsertetenduse maailmaturneel peale oma ülieduka albumi "El Dorado“ avaldamist. Nüüd toob 13. novembril Forum Cinemas kinodesse jõudev kontsertfilm "Shakira In Concert: El Dorado maailmaturnee“ kogu selle võimsa sõu suurele ekraanile.

Dokumentaalkaadrite ja Shakira enda sõnade kaudu räägib kontsertfilm loo sellest, milliseid pingutusi tuli naisel teha oma senise karjääri parima sõu lavale toomiseks 22 riigis ligi miljoni inimese ees pärast seda, kui terve tuur tuli häälepaelte vigastuse tõttu edasi lükata.

„Fakt, et näiteks "El Dorado“ albumilt pärit hitid "Chantaje“ ja "La Bicicleta“ on kahe peale kogunud YouTube’is ligi 4 miljardit vaatamist räägib enda eest, mis kaliibriga staariga Shakira puhul tegemist on,“ märkis Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod. „Selgelt on samal võimsal tasemel ka tema kontserdid.“

Lisaks uuematele lauludele saab kontsertfilmi jooksul kuulda ka vanemaid hitte laulja enam kui 20-aastasest repertuaarist, sealhulgas "Hips Don’t Lie“, "Waka Waka (This Time for Africa) ja "Estoy Aqui“.

Seotud lood:

"Shakira In Concert: El Dorado maailmaturnee" linastub Forum Cinemas kinodes 13. novemberil.