Eesti režissööri Aina Järvine film „Bayala: maagiline teekond“ esilinastub juba järgmine nädal!


"Bayala: maagiline teekond"
"Bayala: maagiline teekond"Foto: kaader filmis, ekraanitõmmis

18. märtsil 18.30 toimub Coca-Cola Plazas kauaoodatud kogupere animatsiooni „Bayala: maagiline teekond“ esilinastus. Eriseansi külaliseks on filmirežissöör Aina Järvine. Esilinastusel tutvustab režissöör oma rahvusvahelist edu pälvinud filmi ja on valmis vastama ka vaatajate küsimustele.

Treiler

Animalugu, mis räägib loo võlumaast nimega Bayala, on saanud positiivset vastukaja vaatajatelt eri maadest, sealhulgas Itaalias, Saksamaal, Austrias, Prantsusmaal ja Ukrainas.

Põnevatele tegelastele andsid eesti keeles hääled tuntud näitlejad Helena Lotman, Kaisa Selde, Merit Männiste, Priit Strandberg, Eva Püssa, Karol Kuntsel, Liina Vahtrik ja teised.

"Bayala: maagiline teekond" Foto: Forum Cinemas

Film räägib loo maagilistest olenditest – haldjatest ja lohedest, kelle võlumaailm on hävimisohus.

Kui noor uudishimulik haldjas Marween leiab metsast lohemuna, millest otsib teed välja väikene lohepoeg, tärkab haldjates taas lootus oma maailm ja selle võlujõud päästa. Selleks aga, et Bayala võluvägi taastada, on vaja väike lohe toimetada tema vanemateni kaugel Lohede mägedes. Haldjad peavad kiirustama, sest väike lohe ei malda oma munas püsida. Ent võluväe säilimiseks peavad väikesed lohed koorudes nägema esimesena just oma vanemaid. Kui seda rituaali ei järgita, siis ei naase lohed mitte kunagi Bayalasse, haldjate hõimud võõranduvad teineteisest ja võluvägi hääbub.

Päikesehaldjate printsess Surah koos kaaslastega võtabki ette seiklusrikka ja põneva retke, mis viib nad nii kaugetesse Lohede mägedesse kui ka ohtliku varjuhaldjate kuninganna Ophira lossi. Ja kaalul on iga minut…

Haarake võimalusest olla esimesed, kes näevad põnevaid seiklusi ja uskumatuid imesid täis filmi „Bayala: maagiline teekond“. Valige endale parimad kohad, piletid on esilinastusele juba müügis.

Esilinastused algavad Coca- Cola Plazas 18. märtsil.