Eestist otsitakse näitlejaid seriaali "Homeland" 8. hooaja jaoks


Eestist otsitakse näitlejaid seriaali "Homeland" 8. hooaja jaoks
Foto: Impawards

Facebooki gruppi "Pean saama näidelda, muidu suren!" ilmus Baltic Casting Agency teade, mille kohaselt otsitakse 8 Emmy auhinda ja 5 Kuldgloobust võitnud Showtime'i seriaali "Kodumaa" ("Homeland") 8. hooaja jaoks ühte nooremat ja ühte vanemat naisnäitlejat.

"Kodumaa" 8. hooaeg, mis jääb ka seriaali viimaseks, koosneb 12 episoodist ning peaks alustama veel selle aastanumbri sees.

Facebooki gruppi "Pean saama näidelda, muidu suren!" ilmunud Baltic Casting Agency teate kohaselt otsitakse viimase hooaja ühe rolli jaoks Ida-Euroopa naist, kes oleks 20-30 aastat vana, oskaks inglise keelt ja saaks vajadusel hakkama ka saksa keelega. Lisaks otsitakse vanemat Ida-Euroopa naist, kes oleks 60 aastat vana, oskaks vene ja inglise keelt. Võtted toimuvad septembris Los Angelese linnas.

Soovijatel palutakse saata endast kaks pilti, lisaks ka telefoninumber ja seniste näitlemistööde kirjeldus aadressile projects@balticcasting.com

Elviss Grīnbergs

Today we start castings for worldwide blockbuster, 8 Emmy awards and 5 Golden Globe awards winned American TV show "HOMELAND"! We will cast two positions, actors positions: YOUNG WOMAN (name TBC),...