Esimesed pildid kauaoodatud järje "Trainspotting 2" võtteplatsilt!


Esimesed pildid kauaoodatud järje "Trainspotting 2" võtteplatsilt!
Danny Boyle võtteplatsilFoto: Vida Press

Danny Boyle'i ja Ewan McGregori karjääridele täistuurid peal löönud briti kultusfilm "Trainspotting" saabki pärast 20 aastat endale järje. Kõik algupärased näitlejad naasevad oma ikoonilistesse rollidesse ning tagasi on ka režissöör Danny Boyle.

Danny Boyle, Jonny Lee Miller ja Ewen Bremner filmisid hiljuti Edinburghis "Trainspotting 2". Irvine Welshi loodud karakterid naasevad ka seekord - tagasi on Ewan McGregori, Jonny Lee Milleri, Ewan Bremneri ja Robert Carlyle'i kehastatud Renton, Sick Boy, Spud ja Begbie.

Esialgsete plaanide kohaselt linastub film järgmisel aastal, mil esimene osa saab 21 aastat vanaks. Režissöör Danny Boyle ("Steve Jobs", "Transs", "127 tundi", "Rentslimiljonär", "28 päeva hiljem", "Päikesepaiste") kinnitas, et nad filmivad teist osa praegu Šotimaal. Pärast 20 aasta möödumist on linn väga palju muutunud ning seda on tunda ka filmis. Esimene osa tõi meieni 80ndate Edinburghi heroiinisõltlaste igapäevaelu ja nende püüded sõltuvusest vabaneda. Järg leiab aset 9 aastat pärast esimese osa sündmusi.

Mõned pildid Šotimaa võtteplatsilt.

Danny Boyle ja Ewen "Spud" Bremner võtteplatsil Foto: Vida Press
Ewen Bremner Foto: Vida Press
Ewan McGregor Foto: Vida Press