Forum Cinemas kinod on tänasest suletud, müüdud piletid ostetakse tagasi


Coca-cola plaza logo ja hoone
Coca-cola plaza logo ja hoone Foto: Kretel Kuusk

Forum Cinemas sulges alates tänasest oma Tallinna, Tartu ja Viljandi kinod ning piletimüük on peatatud kuni valitsus otsustab leevendada kehtestatud eriolukorda. Juba müüdud kinopiletid ostab kino klientidelt tagasi.

„Juba eile tegime otsuse, et ei müü ühele seansile üle 100 pileti ja jätame müüdud istekohtade vahele tühjad istmed, kuid olime valmistunud ka karmimateks meetmeteks ja täna hommikul valitsus need teatavaks ka tegi,“ märkis Forum Cinemas Baltikumi tegevjuht Kristjan Kongo.

„Linastusi tänasest enam ei toimu, aga kinomajade uksed jäävad siiski avatuks täna ja nädalavahetusel 11.00-20.00, et kliendid saaksid soovi korral oma ostetud kinopiletid vahetada kas kinkepileti või raha vastu,“ lisas Kongo. Edaspidine kinomajade lahtiolek või sulgemine otsustatakse uuel nädalal.

Need, kes on ostnud pileti veebist või Forum Cinemas mobiilirakendusest saavad jooksvalt raha oma pangakontole tagasi ning kasutatud kinkekaardid muutuvad taas aktiivseks ja pikenevad 90 päeva võrra.

Filmid, mis olid praegu kavas jätkavad Forum Cinemas kinodes peale eriolukorra lõppemist.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!