FOTOD | New Yorgis toimus "Troonide mängu" viimase hooaja esilinastus


"Troonide mängu" viimane hooaeg alustab Eestis küll alles 15. aprillil, aga New Yorgis toimus juba praegu 8. hooaja esilinastus kõikidele näitlejatele ja asjaosalistele, kellest paljud on seriaalis osalenud juba 2011. aastast saadik.

Me teame, et "Troonide mängu" viimane ehk 8. hooaeg jõuab Eestisse 15. aprillil Telia HBO teenus vahendusel, selles on filmi - ja seriaaliajaloo pikim lahing ja ühe staari sõnul vajavad fännid pärast ka teraapilist abi.


"Troonide mängu" seriaali loojad David Benioff ja DB Weiss tegelevad praegu uue "Star Warsi" filmitriloogia arendamisega ning töös on ka nende enda sulest sündinud "Confederate".

Seotud lood:

Lisaks on telekanalis HBO töös "Troonide mängu" eellugu, mis leiab aset tuhanded aastad enne sel aastal lõppeva põhiseriaali sündmusi.

"Troonide mäng" võib küll läbi saada, aga George R.R. Martini loodu jätkab teleekraanidel veel kaua ja ehk õnnestub tal ka lõpuks raamatuseeria lõpetada.

Nädal pärast 8. hooaja lõppu linastub HBO vahendusel ka täispikk dokumentaalfilm "Game of Thrones: The Last Watch", mis viib fännid seriaali kaadritagusesse maailma.