Halvad valikud või puudlik talent? Loe, millised kuulsad näitlejad pole iial üheski heas filmis mänginud

Kas oled nõus?
Halvad valikud või puudlik talent? Loe, millised kuulsad näitlejad pole iial üheski heas filmis mänginud
Scanpix

Võiks ju arvata, et kui oled pikki aastaid Hollywoodi filmides näidelnud, siis kujuneb mingigi vilumus rollivalikutes või paranevad näitlemisoskused. Ent nii mõnegi kuulsa ja armastatud näitleja puhul see nii pole ja mõni on oma karjääri lausa tahtlikult sellele rajanud, et Kuldse Vaarika väärilistes linateostes üles astuda, vahendab Grunge.

Ashton Kutcher

Ashton Kutcheri karjäärile tekkis halb maik juurde juba enne, kui see õieti alatagi jõudis, kuna Kutcheri esimene suur roll maalis temast filmipublikule pildi kui rumalast tuulepeast — kes siis ei mäletaks Kelsot kultusseriaalist “That 70s Show”! Ja nagu selgub, pole näitleja selle rolli taaka suutnud tänini turjalt raputada. “Dude, Where’s My Car” ja “What Happens in Vegas” on üksnes mõned näited filmidest, mis teenisid korralikku kassatulu Kutcheri tõsiseltvõetavuse arvelt näitlejana.

Tema edasised draamafilmi katsetused “The Butterfly Effecti” või “Jobsi” näol on üksnes süvendanud filmipubliku veendumust, et Kutcherist pole meest tõsistesse rollidesse. Ometi on ta oma fännide poolt armastatud ja endiselt aktuaalne, tema tegemisi jälgitakse ja terve maailm elab kaasa sellele, kuidas ta on armsa perekonna loonud näitlejatar Mila Kunisega (kes muuseas koos Kutcheriga “That 70s’st” tuule tiibadesse sai, ent on pärast seda tohutul hulgal fantasilisi rolle teinud)

Jennifer Love-Hewitt

Mitte keegi pole rohkem romantilise komöödia või klišeedest kubiseva armastusfilmi nägu kui Jennifer Love-Hewitt. Ta oli 90ndatel absoluutselt kõigi teismeliste iidol ja kogus keskpäraste filmidega väga palju raha ja kuulsust, millest nüüd on kahjuks järel vaid riismed. Esiteks ei ole Love-Hewitt kuigi kaunilt vananenud ja teiseks, tema rollitäitmised on olnud nii tühised ja andetud, et nende ainsaks väärtuseks tänapäeval on üksnes nostalgia. Olgem ausad — Jennifer Love-Hewitt oli viimati aktuaalne 2000ndate algul ja vaevalt see enam muutub.

Taylor Lautner

Taylor Lautner oli, on ja jääb selleks libahundiks sealt “Videviku” filmist, kes erinevalt oma ekraanirivaalist Robert Pattinsonist pole suutnud pärast teismelisi hullutanud filmisaaga lõppu ühtegi tõsiseltvõetavat rolli kehastada. Selle asemel on Lautner figureerinud hoopis pinnapealsetes halva kvaliteediga seiklusfilmides nagu näiteks “The Adventures of Sharkboy and Lavagirl” ja “The Ridiculous 6”. Kõik filmisõbrad ilmselt on ka sellega nõus, et Lautner pole oma näitlemisoskust mingil määral edasi arendanud ja küsitav on ka tema maitse kehvade stsenaariumide aktsepteerimisel.

Megan Fox

Megan Fox on terve oma elu näinud ränka vaeva, et tõsiseltvõetavaks näitlejaks saada, kuid kahjuks pole see vilja kandnud — ta on juba alates 2001.aastast filmides osalenud ja siiani pole tal midagi sisulist ette näidata. Seda võib osaliselt pidada kehvade rollivalikute süüks, aga ei saa mööda vaadata ka Megani välimusest, mis on lihtsalt liiga stereotüüpselt seksikas, et tõsistesse rollidesse sulanduda. Lisaks on Megan kuuldavasti ka inimesena äärmiselt kapriisne, valmistades võttemeeskondadele oma käitumisega peavalu, mistõttu eelistatakse juba aastaid talle sobilikesse rollidesse palgata hoopis teisi näitlejannasid. Võtkem näiteks kasvõi "Transformerid" ja Rosie Huntington-Whiteley.

Rob Schneider

Rob Schneideril on kahtlemata kadestamisväärne komöödiataust, kuna ta on praktiliselt terve oma teadliku elu koomilisi stsenaariume kirjutanud ja teeninud tohutult palju raha ja kuulsust lugematute linateostega, mis pole vähimalgi määral lugupidamist väärt. Schneideril sellega aga probleemi pole — ta teab, milline on tema reputatsioon (näiteks Deuce Bigalow unustamatust filmist “Deuce Bigalow: Male Gigolo”) ning seetõttu ei ürita ta nahast välja pugeda, et olla keegi, kes ta tegelikult pole. Segane, hull, rumal — need on omadussõnad, millega Schneideri rolle kirjeldada saab. Ja see on täiesti okei!