HBO lasi "Troonide mängu" episoodi jäänud kohvitopsi digitaalselt eemaldada


HBO lasi "Troonide mängu" episoodi jäänud kohvitopsi digitaalselt eemaldada
"Troonide mäng"Ekraanitõmmis

"Troonide mängu" 8. hooajas on tehtud mitmeid kohutavaid vigu, aga kui enamus neist on subjektiivsed, sest tegemist on sisuliste pöörete ja karakterite liikumistega, millega paljud fännid nõus pole, siis neljandas episoodis "'The Last Of The Starks" oli vahelduseks ka reaalne viga, mis suhteliselt kiiresti ka digitaalselt eemaldati.

See viga oli muidugi episoodi alguses toimunud pidutsemist kujutanud stseeni lauale jäänud kohvitops. "Troonide mängu" fännid märkasid viga kohe ning asusid seda usinalt internetis kulutulena levitama.

Seriaali tootja HBO tunnistas viga ning andis naljaga pooleks teada, et episoodis ilmunud latte oli viga, sest Daenerys tellis hoopis kuuma teed.

Paljud arvasid, et tegu oli Starbucksi kohvitopsiga, kuid tegelikult oli tegu võtetelt pärineva topsiga.

Vea tunnistamine oli ainult algus, sest nüüdseks on ametlikes kanalites episood välja vahetatud ning Daeneryse juures laual olnud kohvitaps kadus digitaalse eemaldamise abil.

Seriaali produtsent Bernie Caulfield andis raadiosaates "All Of It With Alison Stewart" mõista, et kui fännid on tõesti ainult selle vea peale sattunud, siis on seriaali loojad hullemast pääsenud. Sellega vihjatakse muidugi tõsiasjale, et ka varem on selliseid vigu tehtud, aga keegi pole lihtsalt märganud.

Seotud lood:

See pole päris tõsi, sest me kõik mäletame Joni kummist mõõka.