KAS NÕUSTUD? Vaata, keda fännid tahavad järgmise James Bondi rollis näha


KAS NÕUSTUD? Vaata, keda fännid tahavad järgmise James Bondi rollis näha
Daniel Craig James Bondi rollisForum Cinemas AS

Nüüd, kus Daniel Craig on vihjanud, et ei soovi enam James Bondi rollis jätkata, alustasid seeria fännid ise uue näitleja otsinguid. Üllataval kombel on tulevasteks kandidaatideks hoopis tuntud naisnäitlejad.

Fännid alustasid hiljuti Twitteri kampaaniat #NextBond ning üllatuslikul kombel pole nende esimeseks valikuks Tom Hardy, Idris Elba või Tom Hiddleston, vaid 47-aastane "Salatoimikute" ja "Hannibali" staar Gillian Anderson, kes näitas fännide tehtud posterit ka oma ligi 500 tuhandele jälgijale.

"Quantico" seriaaliga tuntust kogunud Priyanka Chopra on tõusnud aga teiseks võimalikuks kandidaadiks. Ajakirjale Complex antud intervjuus uuriti, et kas naine tahaks olla näiteks järgmine Bondi-tüdruk. Chopra vastas, et sooviks olla pigem järgmine James Bond.

James Bondi rolli üle on käinud mitmed vaidlused, kuid enne Daniel Graigi ametlikku lahkumist on vara midagi öelda. Sarnaseid kampaaniaid on ka varem läbi viidud. Kord sooviti Bondi rolli mustanahalist näitlejat Idris Elba ning nüüd soovitakse seal näha hoopis Jane Bondi. MGM pole ametlikult kommenteerinud ei Daniel Craigi lahkumist ega ka uut võimalikku osatäitjat.