Klavanile ja Meistrite Liiga finaalile saab kaasa elada ülisuurelt kinoekraanilt


Klavanile ja Meistrite Liiga finaalile saab kaasa elada ülisuurelt kinoekraanilt
Forum Cinemas AS

Tänasest saavad kõik jalgpallifännid endale soetada pileteid UEFA Meistrite Liiga finaali otseülekandele Forum Cinemas kinodes, kus kvaliteetse pildi ja heliga näeb finaali suurimalt võimalikult ekraanilt.

Meie enda Ragnar Klavani esinemise ning Liverpooli ja Real Madridi suure mõõduvõtu 26. mail Kiievi olümpiastaadionilt toovad fännideni Viasat Sport Baltic ja Forum Cinemas nii Tallinnas, Tartus kui Viljandis ning loomulikult tuleb otseülekanne näitamisele HD kvaliteedis ja kommentaatoriteks on legendaarsed Kalev Kruus ja Toomas Vara.

„Suur kinoekraan ning kvaliteetne pilt ja heli loovad parima võimaliku kogemuse, mida väljaspool staadionit on võimalik pakkuda,“ märkis Forum Cinemas programmijuht Tõnis Lõhmus ja lisas, et loomulikult aitavad meeleolu luua ka kogu fännide seltskond ja võimalus nautida snäkke ja karastusjooke nagu ka päriselt staadionil viibides. „Uksed avame hiljemalt kell 21.00 ja kindlasti tasub kohale tulla varakult, sest enne ülekannet on kavas ka mõningad teemasse sobivad mängud.“

Seotud lood:

Kõik ülekanded on Tallinna, Tartu ja Viljandi kinode suurimates saalides. Tallinnas eriti kvaliteetse pildi ja heliga Scape saalis.

Soodsamad piletihinnad kehtivad 17. maini.