Kopsakad kohtukulud! Gwyneth Paltrow’ süüdistatakse suusarajal otsasõitmises ja põgenemises

3,1 miljonit dollarit
Kopsakad kohtukulud! Gwyneth Paltrow’ süüdistatakse suusarajal otsasõitmises ja põgenemises
Foto: Scanpix/Kollaaž

Gwyneth Paltrow kaevati kohtusse, sest väidetavalt sõitis näitlejanna 2016. aasta veebruarikuus suusarajal otsa Terry Sandersonile ja põgenes sündmuskohalt, vahendab The Insider.

Kannatanu Terry Sanderson sai tõsiseid vigastusi, mille hulka kuuluvad ka ajukahjustus ja neli murtud ribi. Sanderson kaebas Paltrow’ kohtusse ja nõuab 3,1 miljonit dollarit valuraha. Näitlejanna Gwyneth Paltrow’ esindaja aga väidab, et hagil pole tegelikult mingit väärtust.

Terry Sanderson on 72-aastane pensionil optometrist Utahist. Ta väidab, et kui ta oli Deer Valley suusakeskuses talvemõnusid nautimas, siis kihutas 46-aastane Gwyneth Paltrow talle otsa.

Mehe sõnul põgenes näitlejanna sündmuskohalt ja jättis Sandersoni abitult lumele vedelema. Lisaks väidab Sanderson, et Gwynethiga kaasas olnud suusakeskuse instruktor Eric Christiansen ei kutsunud abi ja kirjutas raportisse, et õnnetuses oli süüdi hoopis Sanderson.

Sanderson Foto: Scanpix

Nüüd on mees kaevanud kohtusse aga Gwyneth Platrow', suusakeskuse ja instruktor Eric Christianseni.

Sandersoni esindaja Robert B. Sykes sõnab, et Paltrow’ esindajad eitavad sellise kokkupõrke toimumist. Küll aga väidavad nad, et hoopis Sanderson sõitis näitlejannale otsa. Mis lõpuks saab ja kuidas asi laabub, näitab aeg.