KUULA | Trent Reznori & Atticus Rossi versioon John Carpenteri klassikalise õudusfilmi "Halloween" teemaloost


Täna on reede ja 13. kuupäev, mis tähendab kahte asja: sinu Facebooki ajajoon on täis postitusi, mis viitavad sellele tõsiasjale või vaatad tõelise õudukasõbrana mõnda "Reede 13" filmiseeria osa, mis kahjuks koosneb senini 12 osast, sest 13. osale anti kirvest. Kolmas võimalus on kummitusliku kuupäeva saabumist tähistada muusikaga ja selleks on ideaalne John Carpenteri klassikalise 1978. aasta õudusfilmi "Halloween" teemalugu, millele andis uue näo Trent Reznor & Atticus Ross.

Algse teemaloo autor oli režissöör Carpenter ise ning nüüd tegi selle ümber "Nine Inch Nailsi" Trent Reznor, kes tegi koos Atticus Rossiga muusika ka mitmetele David Fincheri filmidele nagu "Sotsiaalvõrgustik", "Lohetätoveeringuga tüdruk" ja "Kadunud" ning seni viimast ühist tööd saab kuulata Peter Bergi filmis "Patriootide päev".

John Carpenteri 1978. aasta filmiga alanud "Halloweeni" seerias on hetkel kokku 10 filmi, millest lavastas Carpenter ise ainult esimese osa. Vahest üks kuulsamaid scream queen tiitlit kandev Jamie Lee Curtis lõi kaasa neljas osas.

Praegu on töös ka 2018. aasta oktoobriks planeeritud 11. film, kuhu naaseb ka Jamie Lee Curtis ning Carpenter aitab produtsendi rollis, et režissöör David Gordon Green ("Tugevam") teeks valmis filmi, mis eirab kõiki teisi osi, sest käitub esimese osa otsese järjena.

Seotud lood:

Dokumentaalfilm "Halloweeni" seeriast.

Esimese filmi teemalugu.