Moslemi naissuperkangelane Kamala Khan saab Marveli abil oma filmi


Moslemi naissuperkangelane Kamala Khan saab Marveli abil oma filmi
Ms. Marvel ehk Kamala Khan.Ekraanitõmmis

Nüüd, kus Marveli superkangelaste universumi kolmandasse etappi on jäänud veel kaks filmi, milleks on järgmise aasta märtsis linastuv "Captain Marvel" ja tulevaseks maiks valmiv "Tasujate" neljas osa, vaatab Disney vaikselt tulevikku, sest lisaks neljandasse faasi juba planeeritud "Ämblikmehe" ja "Galaktika valvurite" järgedele arutatakse ka võimalust tutvustada täiesti uut tegelast, kelleks on MCU (Marvel Cinematic Universe) esimene moslemist superkangelane Ms. Marvel.

BBC vahendab Marveli stuudiojuhi Kevin Feige'i plaane, mille kohaselt on neil tõesti plaanis 2019. aasta märtsis linastuva "Captain Marveli" abil tutvustada MCU esimest moslemist naissuperkangelast.

See paistab olevat väga sobilik, sest "Captain Marvel" on ühtlasi ka MCU esimene film, mille peaosas on naissuperkangelane, keda kehastab 2015. aasta filmi "Room" eest parima naispeaosa Oscari võitnud Brie Larson.

Koomiksites on Ms. Marvel 16-aastane Pakistani-Ameeriklane Kamala Khan, kelle iidol ongi Carol Danvers ehk Kapten Marvel. Kui Kamala avastab, et ka temal on erilised võimed nagu tema iidolil, asub ta Ms. Marveli nime all superkangelasena tegutsema. Koomiksites tutvustati teda esmakordselt 2013. aastal.

Allikas: BBC