PÄEVA KLÕPS | Arnold Schwarzeneggeri skandaalsest kõrvalsuhtest sündinud poeg taaslavastas oma isa ikoonilise musklipildi


PÄEVA KLÕPS | Arnold Schwarzeneggeri skandaalsest kõrvalsuhtest sündinud poeg taaslavastas oma isa ikoonilise musklipildi
Foto: Scanpix

Arnold Schwarzeneggeri salasuhtest sündinud poeg Joseph Baena pakub oma isale korraliku konkurentsi. Kui mõned aastad tagasi kehastus noormees Terminaatoriks (Loe lähemalt SIIT), siis nüüd on ta taaslavastanud oma filmilegendist isa ühe kuulsaima foto.

21-aastane Baena läkitas sotsiaalmeediasse klõpsu, millel ta jõusaalis oma isa kombel uhkeid muskleid demonstreerib. Tegemist on 1975. aastal jäädvustatud ikoonilise foto taaslavastamisega — Schwarzenegger poseeris samamoodi pärast kuuendat aastat järjest Mr. Olympia tiitli pälvimist.

View this post on Instagram

Just a lil thicc

A post shared by Joseph Baena (@projoe2) on

Enne filmi- ja poliitikakarjääre sai Arnold Schwarzenegger esmalt tuntuks kulturistina ning Mr. Olympiaks kuulutati ta lausa seitsmel korral (aastatel 1970–1975 ja 1980). Joseph Baena sündis Schwarzeneggeri afäärist endise majapidajanna Mildred Baenaga. Abielust John Kennedy õe Eunice Kennedy tütre Maria Shriveriga on mehel neli last: tütar Katherine Eunice (sündinud 1989), tütar Christina Maria Aurelia (sündinud 1991), poeg Patrick Arnold (sündinud 1993) ja poeg Christopher Sargent (sündinud 1997).