PÕNEV | Vaata, millega tegelevad ja millised näevad välja teleseriaali "Lost" näitlejad täna!


PÕNEV | Vaata, millega tegelevad ja millised näevad välja teleseriaali "Lost" näitlejad täna!
Instagram

Ei leidu vist kuigi palju neid, kes vaidleks vastu väitele, et seriaal "Lost" oli tänapäevase seriaalimaania üheks algatajaks. Palju on juhtunud alates sellest, mil lennuk 2004.aastal salapärasele saarele hädamaandus ning Kinoveeb heidabki pilgu sellele, millised näevad välja ja millega tegelevad unustamatuid tegelasi kehastanud näitlejad täna, pea 10 aastat pärast viimase episoodi linastumist. Nii mõnegi karjäär on kerkinud kõrgustesse, mõni aga vajunud unustusehõlma, vahendab Looper.

Jorge Garcia ja Daniel Dae Kim

Üht “Losti” meeldejäävamat tegelast Hurley’d kehastanud Jorge Garcia jätkas pärast seriaali lõppu teleseriaalides, võttes osa näiteks “Californicationist”, “Alcatrazist” ja “Mr. Sunshine’ist”. Tema läbimurdeks pärast “Losti” võib aga pidada CBSi menukit “Hawaii Five-0”. Garcia on teinud ka pisemaid kõrvalrolle paaris Hollywoodi filmis, ent on viimasel ajal väljendanud soovi enda etnilisele päritolule truuks jääda — näiteks võib teda järgmiseks kohata hispaaniakeelses filmis “Killing Will Willys”

Sotsiaalmeediast võib näha, et Garcia hoiab ühendust nii mõnegi oma kunagise “Losti” kolleegiga — näiteks Daniel Dae Kimiga, kes samuti “Hawaii Five-0’s” mõnda aega kaasa tegi, ent siis inetu skandaali saatel tiimist lahkus. Kimi võib 2019.aastal näha uues “Hellboy” filmis ning ABC haigladraamas “The Good Doctor”.

Seotud lood:

Evangeline Lilly

Evangeline Lilly on üks neist, kes on oma “Losti” tegelaskuju ammu seljataha jätnud ja ennast teistes rollides publiku südamesse mänginud. Ta on teinud kaasa sellistes Hollywoodi kassahittides nagu “The Hurt Locker”, “Afterwards” ja “Real Steel”, samuti ka Kääbiku-triloogias ja Marveli tegelaste universumis. Eelseisvatest filmidest leiabki teda Tasujate viimasest filmist “Avengers: Endgame”. Lisaks on Lilly kinkinud oma hääle videomängu Call of Duty: Black Ops 4 tegelasele Savannah’le.

Terry O’Quinn

Terry O’Quinni karjäär oli juba enne “Losti” üsnagi heal järjel ning pärast seda liikusid asjad üksnes ülesmäge. O’Quinni võib näha näiteks seriaalides “666 Park Avenue”, “Falling Skies”, “Gang Related”, “Full Circle”, “Secrets and Lies”, “The Blacklist” (ja selle spin-off “The Blacklist: Redemption”), “Hawaii Five-0” ja “Castle Rock”. See pole aga sugugi kõik — O'Quinn kehastab Amazoni vahendusel nähtavas “Patriotis” luureagent Tom Tavnerit ning teda võib oodata ka mitmes 2019. aastal eetrisse jõudvas sarjas. Küll aga tunnistab O’Quinn, et fännid lähenevad talle endiselt tema “Losti” tegelaskuju tõttu.

Emilie de Ravin

Pärast “Lostis” kehastatud Claire’i on Austraalia näitlejatar Emilie de Ravini karjäär suhteliselt tagasihoidlikule tasemele jäänud — ta on küll proovinud kätt romantilistes draamades, näiteks koos Robert Pattinsoniga filmis “Rembember Me”, ent pole sellega erilist imetlust pälvinud. Suurem edu saatis teda siis, kui ta “Losti” stsenaristide Edward Kitsise ja Adam Horowitzi kutsel liitus muinasjutulise seriaali “Once Upon a Time” meeskonnaga. De Ravin elab rahulikku pereelu, ta kahe lapse ema ning režissöör Eric Bilitchi abikaasa.

Harold Perrineau

Harold Perrineau on pärast “Losti” nautinud tõelist edu. Ta on teinud kaasa sellistes menukites nagu “The Unusuals”, “Blade” ja “Constantine”, samuti seriaalides “Sons of Anarchy”, “Goliath” ja “Criminal Minds” ja filmides “Zero Dark Thirty”, “The Best Man Holiday” ja “I’m Not Here”. Hiljutisemad etteasted on toonud talle tunnustust sellistes seriaalides nagu “Claws”, “Star” ja “Dumplin'”.

Josh Holloway ja Henry Ian Cusick

Henry Ian Cusick on pärast “Losti” jaganud end väga mitmete draamaseriaalide vahel, millest tähtsamad on näiteks “Law & Order: Special Victims Unit”, “Fringe”, “The Mentalist” ja “Scandal”. Teda võib näha ka Marveli seriaalides “Inhumans” ja “The 100”. 2019.aastal osaleb Cusick Foxi seriaalis “The Passage”.

Nagu sotsiaalmeediast nähtub, on ka Cusick hoidnud sidet oma “Losti” kolleegi Josh Holloway’ga, kes on pärast seriaali lõppu hoidnud end ekraanil sellistes Hollywoodi filmides nagu “Mission: Impossible — Ghost Protocol”, “Paranoia” ja “Sabotage” ning CBS’i küberkuritegevusele keskenduvas draamas “Intelligence”.

Matthew Fox

Pärast “Losti” kadus Matthew Fox Hollywoodist mõneks ajaks täielikult. Seejärel võis teda 2013.aastal korraks näha filmis “World War Z”, ent Foxi roll seal jäi oodatust oluliselt väiksemaks ning hiljem on paljastunud, et tema näitlemine lõigati filmi lõppversioonist praktiliselt täiel määral välja. Suurem edu saatis Foxi linateostes “Extinction ja “Bone Tomahawk”, ent seejärel tõmbus ta uuesti tagasi ning elab täna vaikset elu linnakärast eemal, nautides vabas õhus viibimist.

Naveen Andrews

Naveen Andrews jätkas pärast "Losti" oma karjääri tele-ekraanil, osaldes fantaasiaseriaalis "Sinbad" ning ABC muinasjutulises seriaalis "Once Upon A Time", kus ta kehastas Aladdini muinasjutust tuntud pahalast Jafari. Vähem muinasjutuliste teoste fännidele on Andrews tuttav Netflixi sarjast "Sense8" ja CBS'i draamast "Instinct"

Elizabeth Mitchell

Elizabeth Mitchell ei pidanud pärast "Losti" kuigi kaua käed rüpes istuma, kuna stsenaristid seadsid end tema ukse taha ritta. Oma karjääri jätkas Mitchell esmalt ABC tulnukadraamas "V" ning seejärel NBC ulmeseriaalis "Revolution". Nagu paljud teisedki "Losti" näitlejad, leidiski temagi tee fantaasiaseriaali "Once Upon a Time" ning üllatuslikult mängis ka õudusfilmis "The Purge: Election Year". Lisaks on Mitchell osalenud seriaalides "Dead of Summer ja "The Expanse". Järgmiseks näeme teda romantilises komöödias "Welcome to Pine Grove".

Dominick Monaghan

Dominic Monaghan oli kuulus juba enne "Losti" tänu Sõrmuste isanda triloogiale. Lisaks on Monaghan teinud kaasa kvaliteetsarjades nagu "Flashforward", "Goodnight Burbank" ja "The Unknown" ning filmides "Soldiers of Fortune" ja "Mute". Kuna Monaghan on väga kirglik looduse eest võitleja, on ta loonud oma dokumentaalseriaali "Wild Things with Dominic Monaghan". On teada, et lähitulevikus võib andekat meest näha järgmises Star Warsi filmis ja ta jätkab oma seiklusi ka Sõrmuste isanda maailmas.