Populaarse tulistamismängu "Battlefield" põhjal valmib teleseriaal


Populaarse tulistamismängu "Battlefield" põhjal valmib teleseriaal
"Battlefield 4"Ekraanitõmmis

"Call of Duty" kõrval maailma kuulsaim militaarne tulistamismäng "Battlefield" mugandatakse televisiooni jaoks ümber. 2002. aastal alguse saanud mänguseerias on hetkel kokku 11 põhiosa, millest viimane osa "Battlefield 1" ilmub sügisel.

Aastate jooksul pea 60 miljonit mängijat kogunud "Battlefield" on eelkõige mitmikmäng, mis tähendab, et mängustuudio EA DICE looming on keskendunud pigem võrgupõhisele kui narratiivsele elamusele. "Battlefieldi" seerias on küll mänge, millel on kaasahaarav lugu ja huvitavad tegelased, kuid seeria eesmärk on alati olnud pigem luua miljonite inimeste jaoks üle võrgu mängitav elamus.

"Battlefieldi" seriaali hakkavad tootma Paramount Television (teleseriaalid "Minority Report" ja "Vinyl") ja Anonymous Content ("Mees, kes jäi ellu", "Päevavalgele"). Teleseriaali eesmärk on olla ustav mänguseeria senistele fännidele ning tutvustada mänge ka uuele publikule. Sama eesmärgiga valmis ka Ubisofti mänguseeria põhjal tehtud "Assassin's Creed". Stuudio esindajad tunnistasid, et filmiga ei teeni nad nii palju raha tagasi kui mängudega. See polevatki eesmärk, sest filmiga soovitakse jõuda lihtsalt veel suurema osani publikust.

Seotud lood:

"Battlefieldi" teleseriaali ilmumisaega pole veel kinnitatud.

Loe lisaks:
"Assassin's Creed" võib olla esimene eeskujulik videomänguadaptsioon ja 18 asja, mida tasub filmi kohta teada