Reklaamtrikk või halb kokkusattumus? Mees suri õudusflmi seansi ajal


Reklaamtrikk või halb kokkusattumus? Mees suri õudusflmi seansi ajal
"Kurja kutsumine 2"Forum Cinemas AS

"Kurja kutsumine 2" ("The Conjuring 2") on suurepärane õudusfilm, mis tunneb oma publikut ja teab, kuidas neid ehmatada. Tundub, et ühe kinokülastaja jaoks oli seda kõike liiga palju, sest India väikelinna kinos tabas 65-aastast meest filmi ajal südamerabandus.

Times of India andmetel tabas südamerabandus meest filmi viimases vaatuses. Ta kaebas valude üle rinnus ning viidi haiglasse, kuid suri enne kohale jõudmist. Olukord muutus veelgi kummalisemaks pärast seda, kui haigla töötajad palusid lahkunu kaaslasel mehe linna ääres asuvasse morgi viia, aga sinna ta ei jõudnudki. Politsei üritab lahkunu asukohas selgusele jõuda, kuid seni ei teata isegi mehe identiteeti. "Kurja kutsumine 2" paneb tõesti närvid proovile ja kui kinokülastaja on teadlik oma südameprobleemidest, siis see film pole kindlasti neile.

Üleloomulik põnevik "Kurja kutsumine 2", mis on järg rekordeid purustanud filmile „Kurja kutsumine“ ja mille lavastajatoolis on taas James Wan ("Kiired ja vihased 7"), toob ekraanile veel ühe tuntud paranormaalsete nähtuste uurijate Ed ja Lorraine Warreni juhtumi.

Seotud lood:

Oscarile kandideerinud Vera Farmiga ("Õhus", teleseriaal "Batesi motell") ja Patrick Wilson ("Astraali" filmid) kordavad oma rolle ning astuvad üles Lorraine ja Ed Warrenina, kes sõidavad ühe oma kõige kohutavama paranormaalse juhtumi uurimisel Põhja-Londonisse, et aidata üksikema, kes kasvatab kurjadest vaimudest vaevatud majas nelja last.

Film tuleb ekraanile järjena Wani fenomenaalse ülemaailmse eduga "Kurja kutsumisele", mis teenis avanädalavahetusel rohkem kui ükski teine algupärane õudusfilm. Film teenis maailmas üle 319 miljoni dollari ja on siiani "Vaimude väljaajaja" järel läbi aegade enim teeninud algupärane õudusfilm.

Teistes osades astuvad üles Frances O’Connor (teleseriaal "Kadunud") üksikema rollis, Madison Wolfe (teleseriaal "Loomaaed") ning uustulnukad Lauren Esposito, Patrick Mcauley ja Benjamin Haigh tema laste rollis; Maria Doyle Kennedy (teleseriaal "Must orb"), Simon Delaney (teleseriaal "Roy"), Franka Potente (teleseriaal "Sild") ja Simon McBurney ("Võimatu missioon: Salajane rahvas").

"Kurja kutsumine 2" on praegu Eesti kinodes.