"Tasujad: Igaviku sõda" jõudis viie edukaima filmi hulka


"Tasujad: Igaviku sõda" jõudis viie edukaima filmi hulka
"Tasujad: Igaviku sõda"Facebook / @marvelstudios

Marveli superkangelasefilm "Tasujad: Igaviku sõda" purustas pea kõik avanädalavahetuse kassatulu rekordid, ületas kõigest 11 päevaga ühe miljardi piiri ning on kolme kinodes veedetud nädala jooksul endiselt edetabelite tipus. Nüüd jõudis filmi veel ühte nimekirja, milleks on enimteeninud filmide edetabel.

"Tasujad: Igaviku sõda" jõudis 1.606 miljardi dollariga enimteeninud filmide edetabelis viiendale kohale. Marveli eepilisest filmist on veel eespool vaid "Avatar" (2.788 miljardit), "Titanic" (2.187 miljardit), "Star Wars: Jõud tärkab" (2.068 miljardit) ja “Jurassic World: Sauruste maailm” (1.671 miljardit), kuid tundub, et järgnevate nädalate jooksul võib film veel mitu kohta ülespoole tõusta ning ohustada ka James Cameroni "Avatari" esikohta. Enne hoidis viiendat kohta Marveli esimene "Tasujate" film.

Enimteeninud filmide edetabeli esiviisikus on hetkel kokku lausa kaks Disney filmi, sest lisaks Marvelile kuulub neile ka "Star Wars".

"Tasujad: Igaviku sõda" on Marveli 19. superkangelasefilm ning 10 filmist koosneva ja 2019. aastal lõppeva kolmanda etapi 7. film. Tegu on kolmanda "Tasujate" osaga.