Tee oma kalendrisse ringid ära: Hittfilm "Klassikokkutulek" saab kaks järge, mille esilinastuste kuupäevad juba paigas!


Filmi Klassikokkutulek esilinastus
Filmi Klassikokkutulek esilinastusFoto: Ilmar Saabas

Eestis kinoajalugu teinud komöödiafilm "Klassikokkutulek" ei saa mitte ühe, vaid lausa kaks järge ning juba võib oma kalendritesse punased ringid ära teha, sest nende esilinastuste kuupäevad on paika pandud.

"Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused" esilinastuse algne kuupäev liikus nädala jagu varasemaks ehk 2018. aasta 16. veebruari peale. "Klassikokkutulek 3" jõuab rahva ette aga 15. veebruaril 2019!

“Klassikokkutuleku" teine osa toob vaatajate ette sündmusteahela, kus Andres ja Mart valmistavad Toomasele ette poissmeesteõhtut ning ootamatult on õigeks ajaks vaja jõuda nii pulma kui süsimusta huumoriga varjutatud matusele. Peategelasi kehastavad jätkuvalt Mait Malmsten, Henry Kõrvits ja Ago Anderson ning Taska Film planeenib võtetega alustada saabuval suvel.

Möödunud aastal linastunud "Klassikokkutulek" tegi kinoajalugu, jõudes esmakordselt Eesti kinoturul seitsmekohalise kinokassani, milleni pole siinmail jõudnud ka ükski Hollywoodi megahitt. Tänasel päeval on see ka läbi aegade vaadatuim Eesti film.