Tule perega "Sipsiku" Perepühapäevale Coca-Cola Plazas

 (4)
Tule perega "Sipsiku" Perepühapäevale Coca-Cola Plazas
"Sipsik"Allikas: Forum Cinemas

Eesti lastekirjanduse üks armastatumaid kangelasi, kaltsunukk Sipsik, on saanud oma filmi, täis muusikat, seiklusi ja tõelisi tundeid. See on lugu väga erilisest ja üliarmsast elusast nukust ning õe ja venna armastusest, mis peab vastu ka kõige suurematele katsumustele.

Eno Raua ja Edgar Valteri loodud vahva raamatutegelane, kellega tänaste laste emad-isad on suureks kasvanud, sümboliseerib lapsele omast siirust, uudishimu maailma vastu, vallatut meelt, kõikevõitvat sõprust ja universaalset armastust.

Perepühapäev 23. veebruaril Allikas: Forum Cinemas

23. veebruar toimub kinos Coca- Cola Plaza Perepühapäev, mis alustab juba kell 10.30!

Kohale tulevad ja animafilmist räägivad filmi režissöör Meelis Arulepp ja Anu osatäitja Elo Mirt Oja.

NB! Kohale tuleb ka SIPSIK ise, kes jagab enda nimelist jäätist!!! Lisaks saab kohapeal teha näomaalinguid ja ürituse jäädvustab fotograaf.

Kell 12.00 saab koos vaatama minna animafilmi "Sipsik"!

Terve päeva jooksul on kõigil võimalus külastada Rotermannis asuvaid restorane Platz, Basiilik ja R14, kes selleks päevaks on kokku pannud Sipsiku pakkumised just kõige pisematele külalistele!
Restoran Basiilik pakub sellel päeval rikkalikule lastemenüüle -20% soodustust ja lisaks lastele õhupalle!

Sellele eriüritusele saab piletid osa SIIT!

"Sipsik" - Elo Mirt Oja ja Ott Sepp Allikas: Forum Cinemas

Sünopsis: Anu saab 6aastaseks ja tunneb oma elust rõõmu - tal on suur vend Mart, kes on tema parim sõber ning kellega koos on imetore mängida. Armastusest oma väikese õe vastu on Mart õmmelnud Anule sünnipäevaks kaltsunuku. Paraku saab nende idüll läbi, kui saabub 1. september ja Mart läheb jälle kooli. Anu peab nüüd oma päevi ilma vennata veetma. Samuti on Mardile tekkinud uued sõbrad ja õe jaoks jääb aina vähem aega. Ühel hetkel, kui Anu tunneb end eriti üksiku ja õnnetuna, ärkab kaltsunukk Sipsik nagu võluväel ellu. Vähemalt Anule tundub nii.

Treiler

Südamliku animaseikluse tõi ekraanile animatsioonistuudo A Film Eesti - stuudio, kes on varasemalt toonud Eesti publiku ette ka multifilmi „Suur maalritöö“. Režissöörid Meelis Arulepp ja Karsten Kiilerich. Produtsendid Kristel Tõldsepp ja Anders Mastrup. Eno Raua legendaarse lasteraamatu alusel kirjutasid stsenaariumi Karsten Kiilerich ja Aina Järvine, dialoogide autor on Mihkel Raud. Heliloojad ja filmilaulude autorid on Ewert Sundja, Liina Sumera.