Veebruari kuu KINOKLASSIKA on Frank Milleri film noir "Patu linn"


Veebruari kuu KINOKLASSIKA on Frank Milleri film noir "Patu linn"
"Patu linn"Allikas: Forum Cinemas

Forum Cinemas Kinoklassika sarjas on sellest kolmapäevast kavas just suure kinolina vääriline film, sest veebruari Kinoklassika filmiks on kultusfilm „Patu linn“.

"Patu linn" Allikas: Forum Cinemas

Robert Rodriguezi, Quentin Tarantino ja Frank Milleri kultusfilm on valminud legendaarse koomiksikirjaniku Frank Milleri neo noir samanimelise koomiksiseeria järgi ning lööb eelkõige oma visuaalse eripärasusega.

„Patu linn“ on vägivaldne noir jutustus, milles põimuvad erinevate tegelaste karmid lood linnas, mis ei anna armu mitte kellegile. Erinevates osades astuvad üles palju tuntud näitlejad, eesotsas Mickey Rourke, Clive Owen, Bruce Willis ja paljud teised.

"Patu linn" Allikas: Forum Cinemas

Märtsis liigub Kinoklassika sari aga hoopis teistele radadele, sest linastub Oscaritega pärjatud muusikal „Helisev muusika“. Aprillis on kavas vanameister Martin Scorsese karm krimidraama „Kasiino“ ning mais komöödia „Bluusivennad“

"Patu linn" Allikas: Forum Cinemas

Kinoklassika sarja filmid linastuvad kolmapäevade õhtutel ning kõik filmid on digitaalselt taastatud ja minimaalselt 2K resolutsiooni ja kvaliteetse 5.1 heliga. Filmid linastuvad inglise keeles ilma subtiitriteta.