VIDEO: Nii tehakse reklaame: Clive Oweni BMW lühifilm "The Escape"


BMW tootis ligi 14 aastat tagasi veebiseriaali nimega "The Hire", millega reklaamiti BMW erinevaid autosid. Reklaami muutsid huvitavaks peaosaline Clive Owen ning iga 10 minutilise osa jaoks palgatud meie aja parimad režissöörid John Frankenheimer, Ang Lee, Wong Kar-wai, Guy Ritchie, Alejandro González Iñárritu, John Woo, Joe Carnahan ja Tony Scott. Üle 10 aasta hiljem toodeti veel üks osa "The Escape" ning Owen on ka seekord autoroolis.

Lavastajatooli istus seekord Neill Blomkamp ("9. rajoon", "Chappie", "Elüüsium") ning režisööri senist karjääri silmas pidades ei pea kaua mõtlema, millest "The Escape" räägib. Loo keskmes on suurest kiirusest lugu pidav sohver, kes peab viima viimase elusoleva klooni ohutusse kohta.

Lisaks Owenile teevad kaasa veel Dakota Fanning, Jon Bernthal ("Daredevil") ja Vera Farmiga ("Kurja kutsumine"). Kui "The Hire" koosnes omal ajal kahest hooajast ja kaheksast episoodist, siis vähemalt praegu pole nii suurt ettevõtmist enam plaanis. Clive Owen on selgelt parem autojuht kui Jason Statham "Riskikulleri" ("Transporter") seerias.

Vaata, kuidas valmis "The Escape":
Card

BMW toodetud veebiseriaali "The Hire" eelmised osad leiad siit.