Kas multikategelane, tätoveeritud siga Tattoo on päriselt olemas?


Kas multikategelane, tätoveeritud siga Tattoo on päriselt olemas?
Siga, keda on kuritarvitatud, ahistatud ja solvatud. Ekraani kuvatõmmis.

Mäletate ehk, et tunamullu jooksis kinodes selline animafilm nagu ”Lemmikloomade salajane elu”?

Filmi levitaja reklaamis sulni sulega, et tegemist on ”hoogsa ja nunnu looga suurlinnas elavate lemmikloomade kirevast ning inimeste eest kiivalt salajas hoitud elust”. Pole midagi öelda, sõnaseade on täiuslik. Sest ega kaupmees loll ei ole, ta teab, et igasugune nunnutamine müüb. Ja müüb nagu loom.

Täpselt nii juhtuski – rahvas jooksis kinodele tormi. Saalid olid pilgeni täis inimesi, ootusärevust ja paukmaisi pikantset ödööri.

Aga asja juurde.
Üks tegelasi selles ”hoogsas ja nunnus” multikas oli üpris brutaalse väljanägemisega siga nimega Tattoo – maakeeli siis Tätokas.

Siga pihtis avameelselt, et varem elas ta tätoveerimissalongis, kuni ühel hetkel viskasid omanikud ta lihtsalt tänavale. Seda aga alles pärast seda, kui olid vaese looma naha üleni täis tätoveerinud.

Kinokülastajatele tundus see seik vägagi naljakas: lapsed kihistasid lõbusalt, togisid üksteist küünarnukkidega ja lajatasid suhu järgmise peotäie hõrku paukmaisi.

Täiskasvanud muigasid samuti, kuid kortsutasid vargsi kulmu: tundus, et multikameistrid olid seekord võllile liiga suure sõlme peale väänanud. No kes kurat usuks seda, et päriselus hakkaks keegi elusat siga täis tätoveerima?

Kuid multikamehed teadsid, mida nad teevad.

Seotud lood:

Nimelt ei ole tätoka-siga kaugeltki muinasjutt, vaid reaalsest elust võetud draamakilluke.

Raske uskuda? Vaata siit, millised näevad välja päriselu sead ehk Tätoka-Oskarid.